28.02.2020

NMNM - Už jen jedno přípravné utkání. Generálka čeká na hráče Nového Města před ostrým startem jarních bojů v MSFL.

24.02.2020

Domanín/NMNM - Prodloužený víkend prožili hráči rezervy na soustředění. To proběhlo na UT v Domaníně. "Jsem velmi spokojený, jak s tréninky, tak i s komfortem ubytování, které splnil penzion Borovinka" říká trenér Petr Follprecht.

24.02.2020

Uničov/NMNM - Nové Město si k předposlední přípravě odjelo na úrodnou Hanou do Uničova, který je momentálně na čtvrté příčce tabulky MSFL.

NMNM - Před posledním podzimním zápasem proti Blansku převzal na památku dres, následně se podílel na výhře nad favoritem a uzavřel jednu velkou kapitolu. Jeden z lídru kabiny novoměstských fotbalistů Kamil Skalník se ve třiceti letech rozhodl skončit.

NMNM - Čtvrtou a poslední zimní posilu má třetiligové Nové Město. Do týmu účastníka MSFL přijde na hostování brankář Sigmy Olomouc Denis Gröger, který už odchytal víkendovou přípravu proti Vysokému Mýtu. Podle trenéra Richarda Zemana se tím také uzavřel kádr.

17.02.2020

NMNM - Za necelý měsíc se nám rozjedou fotbalové soutěže. V článku najdete jednotlivé kategorie a jejich rozlosování.

17.02.2020

Novoměstští fotbalisté si do Žďáru na umělou trávu pozvali vedoucí tým divize C - SK Vysoké Mýto, které dokázalo za podzim vyhrát 12 zápasů a míří za postupem do ČFL.

Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky