top of page

Áčko ukončilo bodový půst

Znojmo/NMNM - V rámci 6. kola MSFL už v pátek zajíždělo Nové Město do městského parku do Znojma, které nezískalo v soutěžním ročníku ještě ani bod. Byl to opět zápas o šest bodů a trenér Procházka mohl počítat s Dubou v útoku a Víchou v obraně. Navíc v týdnu přišel na hostování z Jihlavy mladíček Pavel Vacek (nar. 2002).

1. SC ZNOJMO - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR 0:2 (0:1)

Branky: 27. Holman, 91. Duba


Nové Město: Šmída – Černý, Hekerle, Vícha (90. Bača), Trojánek – Chloupek (68. Boušek), Michal, Holman (91. Sytař), Duda, Partl (46. Vacek) – Duba (92. Hlaváč).

Připraveni: Doležal - Bača, Boušek, Hlaváč, Sytař, Vacek


Fotbalisté novoměstské Vrchoviny nejeli do Znojma v dobrém rozpoložení. Na hřišti dosud bezbodového Znojma je ovšem posadila na koně situace z 27. minuty hry. Filip Holman šel nekompromisně do vápna, při svém průniku obešel obránce i gólmana Znojma a z těžkého úhlu poslal hosty do vedení – 0:1. Do té doby byli aktivnější domácí, ale družina kolem kapitána Michala byla trpělivá a to se vyplatilo. Poté se hra vyrovnala a domácí Znojmo končilo poločas po obdržené brance v útlumu.

V dalším průběhu hry podržel celek z Vysočiny několika výbornými zákroky gólman Šmída, na druhé straně mohl přidat druhou branku opět Holman. Dobře pálil také mladíček Duda, ale pojistka přišla až v nastavení, kdy rychlý přechod z obrany a finálka na Dubu, který pečetil lobem výsledek celého zápasu - 0:2.


Rozhodčí: Volek - Kostelník, Ehranberger

ŽK: 2:3

Diváci: 223

323 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page