top of page

Úspěšná příprava mladší a starší přípravky

Luka n.J./NMNM - Další úspěšnou akci mají za sebou naše děti z mladší a starší přípravky. V sobotu si dosyta zahrály na výborně organizovaném turnaji v Luce nad Jihlavou. Na turnaji startovalo 7 krajských týmů mladších a 6 týmů starších přípravek: HFK Třebíč, Slavoj Třešť, TJ Velký Beranov, TJ Sokol Bedřichov, TJ Dlouhá Ves, Ždírec nad Doubravou, Buwol Meta Luka nad Jihlavou a SFK NMNM.

Mladší přípravka se s celkově šesti vítěznými zápasy umístila na prvním místě. Starším utekl jeden zápas s Velkým Beranovem a tak jejich úsměv měl stříbrnou barvu. Turnaj byl velice užitečnou přípravou před nadcházející podzimní části krajské soutěže, která pro nás odstartuje již tuto neděli na hřišti ve Velkém Meziříčí, hned se dvěma největšími soupeři: domácím Vel. Meziříčí a Žďárem nad Sázavou. Držme společně našim nejmenším palce!

Pod vedením trenérů: J. Follprechta, P. Němce a L. Wolkera

Za SFK Vrchovina NMNM mladší nastoupily: Vítek Follprecht, Vojtěch Follprecht, Jakub Fousek, Milan Dobiáš, Šimon Bobula, Eliáš Němec, Dan Vícha, Petr Kozár a Tereza Siantová

Pod vedením trenéra: M. Bobuly

Za SFK Vrchovina NMNM starší nastoupily: Koudelka Jakub, Follprecht Jan, Šafařík Jiří, Vícha Matěj, Kováč Jiří, Bizoň Milan, Ondráček David, Polanský Petr, Dlouhý Josef, Blažek Jakub a Tatíček Vlastimil.


#PŘÍPRAVA #TURNAJ #LUKANADJIHLAVOU

317 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page