top of page

Šťastné vítězství domácích přinesl otevřený fotbal

Nové Město - V rámci 5. kola (4. hrané) AGADOS KP mužů mezi Vrchovinou Nové Město a SK Okříšky viděli diváci velmi výbušný a tvrdý souboj se výborným výsledkem pro domácí. Ten znamenal první vítězství v ročníku a zápis tří bodů do tabulky.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - SK HUHTAMÄKI OKŘÍŠKY 3:2 (2:0)

branky: 36. Červenka, 42. Šmída M.(PK), 61. Sáblík (PK) - 71. Částka, 86. Benda


Sestava NMNM B: Sáblík - Chytrý, Jelínek, Blažíček Petr (K), Veselý (46. Polnický), Šmída M.(63. Homolka), Dobrovolný Vojtěch, Novák (69. Blažíček Radek), Červenka (63. Slavíček), Dobrovolný Tadeáš (90. Kutra), Pulkrábek

Trenéři: p. Poul, Němeček, Sáblík, Dobrovolný V.

Vedoucí týmu: p. Dacer


Začátek utkání byl z pohledu diváka velmi interesantní. Oba týmy hráli bez taktiky a to se divákům muselo líbit. Mírně navrch měli hosté, ale Sáblík v brance byl bezchybný. Několik zákroků musel vytasit, aby domácí tým podržel. Navíc po půlhodině, se míčem za obranu, prosadil střelou na zadní tyč mladíček Roman Červenka - 1:0. Po šesti minutách hostující brankář byl ve čtverci až moc důrazný a byla z toho penalta. Tu bez zaváhání pod břevno proměnil Michal Šmída - 2:0. Druhý poločas se hrou nezměnil, na trávníku létaly jiskry, protože se hrálo pěkně od podlahy. Po hodině hry se domácí útočník zleva sprintem tlačil do vápna a byl opět nepřiměřeně odstrčen a sudí pískal druhou penaltu. Brankář Martin Sáblík také proměnil a domácí šli do vedení o tři branky - 3:0. Kdo si myslel, že hosty tato branka zlomila, byl na omylu. Ještě více přitlačili a začali tvrdit muziku. Výsledkem bylo, že se domácí juniorka musela nakonec bát o výsledek zápasu. Částka a Benda dokázali pěkně zápas zdramatizovat. Konečný hvizd sudího byl určitým vysvobozením a Nové Město B si připsalo na své konto první výhru.

Domácím patři po čtyřech odehraných zápasech 6. místo v tabulce KP s 5-ti body.


Rozhodčí: Hanzl - Žaloudek, Šíma

ŽK 3:1; ČK 0:1 (90. Dočekal)

Diváci 135

213 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page