top of page

#2 Rozhovor s novou posilou týmu, Martinem Pulkrábkem


Ahoj Martine, popiš prosím krátce našim fanouškům svou fotbalovou kariéru?

Ahoj všichni 😃,

Od malička jsem nastupoval v Radešínské Svratce. Mladší a starší žáky jsem si vyzkoušel hrát v Novém Městě na Moravě. A později celý dorost jsem odehrál v Radešínské Svratce, kde jsem nastupoval od 15 za A Tým chlapů.


Řekni nám, jak se Tvůj příchod do Vrchoviny uskutečnil?

Už asi před dvěma roky mě oslovil Petr Follprecht, nynější asistent trenéra Lukáše Michala. Absolvoval jsem tedy přípravu, ale bohužel z osobních důvodů a hlavně skrze školu jsem musel tehdy říci, že ne. A letos po sezóně jsem byl osloven konkrétně Vojtou Dobrovolným a Martinem Sáblikem, zda-li to nechci jít zkusit a kývl jsem na to, že ano.


Jaký máš cíl pro nadcházející půlsezónu?

Mým hlavním cílem v nadcházejícím půlroku je zase o krok fotbalově vyrůst a zdokonalovat se. Dále bych chtěl co nejvíc jak to bude možné novému týmu pomoci a chtít abychom hráli na vysokých příčkách tabulky.Jaké byly Tvé první dojmy ze svého nového týmu a jak bys ho popsal?

Moje první dojmy v novém týmu byly dost rozporuplné. I když většinu kluků znám, měl jsem strach, že mě do své party nepřijmou. Ale po několika trénincích si to sedlo a ustálilo a v týmu máme vynikající partu.

V týmu máme dost mladých kluků, ale myslím si, že tohle v sezóně překážka nebude. Hlavní opory týmu zůstali a mladý kluci tomu dodají energii.


Jak bys popsal dosavadní přípravu a jeho výsledky?

Dosavadní příprava byla velmi kvalitní. Veškeré tréninky, které jsme absolovali, byly dost náročné, ale myslím si že jako tým máme fyzickou kondici v dobrém stavu, to je velmi důležité. Teď už je jen potřeba, co jsme natrénovali, prodat na hřišti.

V přípravě jsme odehráli 3 kvalitní přípravné zápasy, a to s Hlinskem (remíza 2:2), Ždírcem (výhra 5:2) Hradcem Králové B (remíza 2:2).

Všechny tyto zápasy měly splnit kondiční parametry. Jako generálku na sezónu jsme odehráli zápas s Kuřimí, který jsme v rámci předkola Mol Cupu zvládli a postupujeme dále.


Na co se ve svém novém působišti těšíš nejvíc?

Snad asi na všechno. Za Vrchovinu jsem hrával ve starších žácích a tehdy bylo všechno fajn. Tak doufám že i nyní bude vše v pořádku a bude se nám jako týmu dařit a lidi okolo budou spokojení.Jakou pozici hraješ?

Nejčastěji nastupuji na pozici středního záložníka. Ale nedělá mi problém zahrát i jinou pozici.


Jaké jsou tvoje další záliby?

Dalšími zálibami je nejvíce kolo, posilování, plavání, údržba hřiště v RS 😂 a rodina.


Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří nás dorazili podpořit na zápas s Kuřimí, všem patří velké díky 💪🏾

Doražte i tento víkend na pikantní derby se Žďárem nad Sázavou, budeme vás potřebovat 🤝🏾

521 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page