top of page

Petr Duda v TOP - sestavě Vysočiny


NMNM - Výkon mladíčka Petra Dudy (2000) neušel redaktorům Deníku, protože jej vybrali do TOP sestavy z minulého kola. Petr má geny po dědečkovi, který také hrával v sedmdesátých letech za novoměstský klub. Rodiče více tíhli k volejbalu, ale náš odchovanec si prosadil fotbal. V Dolním Benešově dostal důvěru do základní sestavy a chytil šanci za pačesy. V první půli hýřil aktivitou, hlavně ve vzduchu, v záloze vedle Zbytovského, sbíral míče jako ostřílený mazák. Ve druhé půli už byl hodně defenzivní a osa Duda - Vícha - Juran byla stěžejní pro kýžený bod.

Hodnocení trenéra Zemana: "Celkově to bylo slabší utkání, za získaný bod jsme ale určitě rádi. Byl to náš cíl, který jsme vybojovali díky dobré činnosti obrany a gólmana. Nastoupili jsme v hodně improvizované sestavě, protože nám z různých důvodů chybělo hned pět hráčů. Na hře to bylo znát, byli jsme málo na míči, v naší hře bylo až příliš nepřesností, nedařilo se ani tradičním oporám. Nerozhodný výsledek jsme si tak museli vybojovat."

Sestava Kola: Michal Pelán (V. Bíteš) – David Komínek (V. Meziříčí), Ondřej Šourek (Slavoj Polná), Radek Cipruš (St. Říše) – Michal Podoba (Humpolec), Oleh Kvych (St. Říše), Lukáš Zoubele (Jihlava), Petr Duda (SFK) – Jan Pešek (Humpolec), Tomáš Válek (Slavoj Polná), Jan Henzl (Žďár n.S.)

174 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page