top of page

2. ročník Ratherber cupu v Bystřici


Bystřice/NMNM - V sobotu 22.6. se tým ml. žáků zúčastnil 2. ročníku Rathgeber cupu. Loni jsme se umístili na 3. místě a tak jsme byli zvědaví, jak se nám bude dařit letos. Byl to poslední turnaj sezony a tak jsme to víceméně pojali jako rozloučení se sezonou. Do turnaje bylo přihlášeno 14 týmů rozdělených do třech skupin, dvě po pěti týmech a jedna se čtyřmi týmy. Ze skupin po pěti týmech postupovaly do čtvrtfinále 3 týmy, ze skupiny o čtyřech týmech pouze dva týmy.

V zápasech skupiny se nám tolik nedařilo. Jednak proto, že jsme si museli zvyknout na menší hřiště a také sezona už byla příliš dlouhá a tak namotivovat kluky nebylo vůbec jednoduché. Zápas trval vždy 20 min a hrálo se na polovinu hřiště. V prvním zápase jsme prohráli s FC Hlinsko 0:1, kdy jsme neproměnili spoustu šancí. Ve druhém zápase jsme porazili ČAFC Židenice 7:1. Ve třetím zápase nám vítězství spadlo kontumačně do klína, neboť tým SK Telč vůbec nepřijel. V posledním zápase jsme po heroickém výkonu soupeře HFK Třebíč prohráli těsně 2:1. Skončili jsme ve skupině na třetím, tedy postupovém místě. S předvedenou hrou jsme ale vůbec nebyli spokojeni. To, co se nám nedařilo ve skupině, se změnilo v playoff, kde jsme chytili tzv. druhou mízu. Ve čtvrtfinále jsme porazili Bystřici 4:1, v semifinále SK Poličku 7:1 a ve finále v dost vyhecovaném utkání v odvetě FC Hlinsko 4:2. Byla to krásná tečka za letošní sezonou, kde se toho o moc více vyhrát nedalo. Všem klukům patří za převedené výkony poděkování.

Na vítězství se podíleli: A. Červinka (B), S. Hendrich. Mi. Dvořák, D. Bukáček, L. Lempera, K. Hudák, Š. Strojvus, Ma. Dvořák, F. Košík, R. Červenka.

#NMNM #SFK #TURNAJ #JARO2019

144 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page