top of page

Anglický týden jsme začali prohrou ve Frýdlantu.

Frýdlant / NMNM - Výjezd do Beskyd body nepřinesl. Rozhodla o tom penalta šest minut před koncem hrací doby. Ve 25. kole svěřenci trenéra Michala v Moravskoslezské fotbalové lize totiž na půdě soupeře prohráli opět bez vstřelené branky.


1.BFK FRÝDLANT n/OST. - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 1:0 (0:0) branka: 84. Svrčka (PK)


Už počtvrté za sebou tak Nové Město prohrálo 0:1. „Šlo o remízový zápas, v němž jsme bohužel v úplném závěru udělali chybu, která nás stála zisk bodu,“ po stýskl si trenér Vrchoviny Lukáš Michal.

V prvních minutách hosté měli převahu v podobě rohových kopů a slibných centrů do domácího vápna, ale bez efektu. Bylo k vidění spousta soubojů a faulů, takže o líbivosti není možno ani psát. Postupem času se hra srovnala, bez zásadní gólové příležitosti. Vše směřovalo k remíze.


Druhá půle se nesla ve stejném duchu, hodně soubojů, faulů a bez krásy. V zápase o šest bodů asi nikdo nic jiného nečekal. Rozuzlení přišlo 6 minut před koncem, kdy po centru z pravé strany střídající stoper Vašíček fauloval a domácí proměnili pokutový kop - 1:0. A byl to právě tento moment, který rozhodl o šťastném vítězství nováčka z Frýdlantu.


Nové Město nezačalo první anglický týden vůbec dobře. Již ve středu 26.4. jej čeká dohrávka 22. kola MSFL s ČSK Uh.Brod na domácím pažitu. Zápas začíná v 17:30 hod. Utkání bude řídit trojice sudích R - Kolář Jaroslav (Vyškov), AR1 - Slabý Jiří, AR2 - Řezníček Tomáš. Delegátem FAČR je pan Peřina Pavel.

Rozdodčí: Vejtasa - Mankovecký, Brázdil

ŽK 2:5, ČK 0:0

Diváci 364

Sestava SFK: Šmída – Vacek (68. Ráliš D.), Bača, Hekerle, Sytař (82. Boušek), Nečas, Svoboda (82. Vašíček), Šteffl, Matulka, Duda, Novotný

Trenér: Lukáš Michal

139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page