top of page

Anglický týden jsme začali těsnou prohrou v Rosicích

Rosice / NMNM - Nové Město čeká náročný program a jde do tuhého. V rámci 29. kola MSFL Vrchovina zajížděla na hřiště pátých Rosic. Na hřišti rozdíl v tabulce nebyl znát. Hrál se naprosto vyrovnaný souboj týmů z opačných pólů tabulky.


FC SLOVAN ROSICE - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 1:0 (0:0) branka: 81. Přerovský (PK)

„Další smolná prohra. Co k tomu říct? Šli jsme vítězství naproti, musím kluky pochválit za předvedený výkon, ale koncovka je velice špatná. Slibné příležitosti nedokážeme přetavit do finální fáze, která přinese kýžený gól. V zápase jsme měli šance, ale nestačilo to nakonec ani na bod. Chybí nám klid a větší důraz v koncovce,“ cedil mezi zuby asistent Petr Follprecht.

O utkání nakonec rozhodla situace deset minut před koncem, když střela v pokutovém území trefila ruku stopera Batelky. Domácí Přerovský situaci využil a vstřelil jedinou branku, která nakonec pomohla ke tříbodovému vítězství - 1:0.

Rozhodčí: Šimoník – Tomanec, Ogrodník. Delegát: Svoboda ŽK 2:4 (Buchta, Zádrapa, Matula – Nečas, Ráliš D., Batelka, Šteffl) Diváků: 180 Rosice: Zádrapa – Černý (K), Zezula, Kulík (52. Buchta), Praks – Novák – Dobrovodský (60. Kotásek), Selinger (83. Sedláček), Přerovský (83. Kršák), Matula – Fila (52. Koláčný) Trenér: Čuhel

Nové Město: Šmída – Bača, Batelka, Novotný, Svoboda – Ráliš D. (86. Sytař), Nečas (74. Ráliš M.), Duda (K), Šteffl, Vacek (71. Hlaváč) – Matulka Trenér: Michal

Dalším zápasem bude MSFL pokračovat již ve středu vloženým 34. hracím dnem. Do Nového Města na Moravě přijede silný FC Hlučín, který stále bojuje o postup do F:NL, takže půjde oběma týmům o hodně. Zápas má výkop v 17:00 hodin a bude jej řídit trojice sudích R - Svoboda Ladislav, AR1 - Nápravník Jan, AR2 - Denev Alex. Delegátem FAČR je pan Volf Rudolf.

"PŘIJĎTE POVZBUDIT NAŠE KLUKY, VRCHOVINKA DO TOHO"

138 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page