top of page

Azylový zápas gól nenabídl

ZR/NMNM - Na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou v rámci 18. kola MSFL byla od úvodních minut k vidění svižná partie. Hostující juniorka Zlína se prezentovala pěknou kombinační hrou, ale fotbalisté Nového Města se jim v tom minimálně vyrovnali.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - FC Fastav ZLÍN B 0:0 SFK Vrchovina: Šmída – Batelka, Trojánek, Smetana – Hekerle (80. Švanda), Michal (K), Svoboda, Duda, Novotný – Duba, Matulka. Připraveni: Sáblík - Švanda, Bača, Hlaváč, Jícha, Sytař Trenéři: Pavel Procházka, Miloslav Císař

Vedoucí týmu: Pavel Bajer

FC Zlín B: Bachůrek - Němeček, Jura, Slovák (K), Pavka, Mlýnek V., Bobčík, Mlýnek M., Nečas, Uhřík, Chrudina

Připravení: Somberg - Maleňák, Mach, Šůstek, Valenta, Pešout,

Trenéři: Juřička, Marcaník, Šišjak

Vedoucí týmu: Šimurda


První velkou příležitost měl hostující celek. Duda balon kousek za vlastním velkým vápnem nedokázal odkopnout, hráči hostů mu jej odebrali a následná střela z pravé strany skončila jen těsně vedle Šmídovy svatyně. Domácí odpověděli v závěru úvodní dvacetiminutovky. Z dobrých dvaceti metrů napřáhl novic v týmu Pavla Procházky Jakub Novotný a jeho bomba skončila na břevnu branky hostů. Míč do prázdné branky pohotově dorazil Matulka, jenže celou parádní akci zastavil praporek pomezního, ofsajd. Branka proto nemohla být uznána.

Po změně stran postupně převzali iniciativu hráči Vrchoviny. Z jejich mírné převahy ovšem vyplynula jen řada standardních situací, pořádná šance však k vidění nebyla. Za zmínku stojí centr Duby a zakončení hlavou Matulky, které skončilo těsně vedle hostující tyče. Když pak po rychlém brejku nemířil útočník hostů v ideální příležitosti přesně, rozešly se oba celky zřejmě spravedlivou dělbou bodů. Bod z úvodního jarního duelu trenér Nového Města bral. „Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, ale nevyšlo to. Nemohu však říci, že bych byl zklamaný. Soupeř byl kvalitní, měl některé dobré příležitosti, s bodem musíme být spokojení,“ uznal Pavel Procházka.


Rozhodčí: Nápravník - Denev, Rýgl ŽK: 3:2 (Duda, Batelka, Matulka - Pafka, Mlýnek V.) Diváci: 145

326 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page