top of page

Béčko Nové Města poprvé v sezoně prohrálo na domácím hřišti

NMNM - Po dohrávce se SAPELI Polná (středa 1:2), čekal juniorku Nového Města další soupeř z Polné, tentokrát místní TJ Slavoj Polná a soupeř byl v rámci 21. kola AGADOS KP mužů mírným favoritem.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - TJ SLAVOJ POLNÁ 1:2 (1:1) branky: 34. Hlaváč - 28. Bradáč, 81. Kazlou

Do zápasu šel s větší aktivitou třetí tým tabulky z Polné. Domácí byli ospalí, prohrávali souboje a z toho pramenil tlak na domácí branku. Už v sedmé minutě nebyl na malém vápně důrazný polenský Čaloud a Sáblík v brance jeho slabé zakončení kryl. To o deset minut později šel sám na Sáblíka Bradáč, když obrana zaspala, ale gólman Vrchoviny jej bravurně vychytal. Branky začaly padat až po půlhodině zápasu. Nejprve otevřel po zásluze skóre utkání hlavou Bradáč - 0:1. Až po této brance se domácí vzbudili. Dokázali rychle reagovat a po krásné akci z levé strany Červenkovu přihrávku do prázdné doťukl Hlaváč - 1:1.

Druhé dějství bylo vyrovnané hrou i šancemi. Je třeba vyzdvihnout oba gólmany, kteří kouzlili a ani ve vyložených šancích útočníci nebyli úspěšní v zakončení. Vždyť například Červenka s Hlaváčem šli sami na Dubu a ani jeden z útočníků na něho nevyzrál. Nakonec rozhodla akce hostí po pravé straně a centr, který našel Kazloua, který opět hlavou napříč brankou rozhodl o vítězi tohoto utkání - 1:2.

Rozhodčí: Doskočil - Žaloudek, Tomšů

ŽK 3:4, ČK 0:0

Diváci 165

Sestava SFK: Sáblík - Chytrý, Kutra (84. Dvořák M.), Blažíček, Veselý, Slavíček (K), Polnický, Dobrovolný V., Peňáz, Hlaváč, Červenka (56. Dobrovolný T.)

Trenéři: Poul, Němeček

Vedoucí týmu: Dacer

123 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page