top of page

Béčko přišlo o bod v samém závěru utkání

Kamenice / Nové Město - V 10. kole AGADOS KP mužů zajížděla juniorka Nového Města na hřiště do Kamenice n/L. "Do Kamenice jsme odjížděli oslabení na úkor souběhu s áčkem," říká trenér František Němeček.


KAMENICE n/LIPOU - SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 3:2 (1:1) branky: 22. Chvála, 55. Dvořák, 90. Jůn - 7. Chytrý, 50. Blažíček R.


Sestava NMNM: Sáblík - Chytrý, Kutra (83. Sláma), Blažíček P(K), Blažíček R., Veselý, Šmída M., Dobrovolný V., Dobrovolný T., Červenka, Peňáz

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. Dacer


Od prvního hvizdu Nové Město domácí agresivně napadalo a nenechalo je dostat do tempa. "Přesně, jak jsme si řekli před zápasem. Což nám v 7.minutě přineslo ovoce. Po pravé straně utekl rychlonožka Tadeáš Dobrovolný a přízemním centrem našel dobře nabíhajícího Josefa Chytrého, který otevřel skóre - 0:1," komentuje Němeček první brankovou situaci. Kamenice začala vystrkovat růžky a vytvářet si šance. Ve 22.minutě z levé strany do otevřené obrany centr našel hlavu Chvály a skóre se měnilo - 1:1.Do konce prvního poločasu si oba týmy vytvořili ještě několik slibných příležitostí ke skórování. Žádná však neskončila v síti a tak se šlo do kabin smírně za stavu 1:1.

Hned od začátku druhé půle Vrchovina vlítla na Kamenici ve vysokém tempu. Kvalitním napadáním domácí vytvářeli chyby. Jednu z nich potrestal v 50. minutě Radek Blažíček z vápna krásnou a přesnou střelou - 1:2. Domácí se nestačili ještě vzpamatovat a čelili dalšímu útoku juniorky Nového Města. Na štěstí domácích, vyložená šance neskončila v síti. Po téhle neúspěšné šanci se Kamenice začala dostávat do tlaku, který zúročila po hrubce obrany a bylo z toho v 55 minutě další vyrovnání - 2:2. Zbytek zápasu přinesl pohledný a na šance bohatý fotbal. V 89. minutě nebyla Vrchovině odpískaná penalta za ruku ve vápně domácího hráče. Po protestech byl odpískán nepřímí kop před vápnem Vrchoviny. V 90.minutě tuto darovanou příležitost Kameničtí potrestali a obrátili výsledek ve svůj prospěch - 3:2." V posledních vteřinách utkání jsme přišli o cenný bod po kvalitním výkonu," smutně po zápase konstatoval trenér Němeček a dodává. "Musím kluky pochválit za nasazení, bojovnost a týmovost, i když odjíždíme bez bodu, tak se dá na dnešním výkonu stavět do příštích zápasů."

Rozhodčí: Straka - Niederle, Šrámek

ŽK 0:1 ČK 0:0

Diváci 250145 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page