top of page

Béčko veze další bod, tentokrát z Třebíče.

Třebíč/NMNM - Divokou přestřelku viděli diváci v Třebíči. Kde o konečné dělbě bodů rozhodla poslední minuta utkání, kdy domácí proměnili penaltu.

HFK Třebíč - SFK NOVÉ MĚSTO B 3:3 (1:1)

Branky: 18. + 50. + 90. Maleta - 26. + 70. Slavíček, 81. Hudák


Nové Město B: Sáblík - Chytrý, Mrkos, Hudák, Slavíček (K), Blažíček (68. Macciolli), Polnický, Liška, Dobrovolný, Sláma (56. Novák), Červenka


První půle nebyla úplně záživná pro oko diváka, když za zmínku stojí jenom gólové situace. Domácí Třebíč šla do vedení nákopem za naši obranu, kde si s tím Liška neporadil a Sláma mu nepomohl návratem, naše nepozornost byla potrestána - 1:0. Hned poté jsme vyrovnali, odražený balón na 16 a Slaviček krásnou bombou vymetl pavučinu - 1:1.

Do druhé půle šla Vrchovina odhodlána vyhrát, jelikož cítila, že domácí nejsou v úplně dobrém rozpoložení i v hodně okleštěné sestavě. Jenže opět přišla chyba, která juniorku srazila, Liška dobře dával hlavou malou domů a Sáblík v klidu chytil balón, nicméně mu pak nepochopitelně vypadl z náruče a domácí si připsali další lehký gól - 2:1. Kluci se však nevzdali a po pěkné akci, přišla nahrávka od Nováka na Slavíčka a ten samostatný nájezd proměnil - 2:2. Celý zápas hosté dokázali otočit, když přišla opět pěkná akce po levé straně, míč se dostal až na vápno k Hudákovi a ten z hranice vápna zkušeně uklidil k tyči - 2:3. Když už vše vypadalo, že si překvapivě nováček soutěže odveze výhru, tak v 90. minutě hosté laxně odkoply míč, z něho přišel další nákop do vápna a byla z toho penalta. Tu domácí Maleta s přehledem proměnil, srovnal na konečných 3:3 a završil tak svůj zápasový hattrick.


Hodnocení trenéra Petra Follprechta: "Před zápasem bychom bod vzhledem k absencím určitě brali, ale jak se zápas vyvíjel, tak jsme nakonec mohli odvézt všechny tři. Kluci zaslouží pochvalu za nasazení a vůli odvézt všechny body. Nicméně v závěru už se projevila nezkušenost týmu a je z toho jenom bod. Je pěkné, že jsme v soutěži ještě neprohráli, ale příští zápas už musíme bodovat za tři body , aby nám nezačal ujíždět předek tabulky."


183 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page