top of page

Béčko získalo první bodík.

V rámci 3. kola AGADOS KP Vysočiny mužů přijel do Nového Města silný tým FC Chotěboř. Domácí juniorka potřebuje body jako sůl, protože první dva výjezdy ze hřiště soupeře nic nepřinesly.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FC CHOTĚBOŘ 1:1 (0:0) - branky: 68. Veselý V (PK) - 69. Chlad


Sestava SFK B: Sáblík - Chytrý, Veselý J.(55. Boušek), Peňáz, Blažíček R. (K), Veselý V., Slavíček (88. Novák), Polnický, Dobrovolný (88. Liška), Hlaváč, Červenka (90. Kutra)

Trenér: p. Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer


Do první šance se dostali hosté v 11. minutě utkání, když míč šel mezi obránce, ale hostující útočník Sáblíka nepřekonal, gólman bravurně šanci zlikvidoval. Po dvaceti minutách se do první vážné šance dostal Hlaváč, díky přihrávce kapitána Blažíčka, ale tutovku gólman Dobrovolný chytil. Po pěti minutách přišel centr od Vojty Veselého, ale Polnický z voleje netrefil ve slibné šanci. Chvíli před koncem poločasu přišla opět přihrávka mezi obránci, ale Sáblík byl opět na místě, míč vyrazil na roh.

Ve druhé půli hosté po hodině hry zahrávali standardku a Somerauer měl na hlavě vedoucí gól, ale svatyni netrefil. Poté měl obrovskou šanci na noze po rohu opět Polnický, ale míč šel těsně vedle tyče. Skóre se nakonec otevřelo z penalty, kterou v 68. minutě proměnil Vojta Veselý - 1:0. Juniorka Vrchoviny se však neradovala dlouho, protože po minutě přišel kiks Bouška na polovině hostí a balón opět mezi obránci přebral Chlad a z brejku překonal Sáblíka - 1:1. Těsně před koncem utkání mohl dokonat obrat hostující Dvořák, ale Sáblík tutovku v podobě hlavičky zlikvidoval na roh. Hosté si vytvořili v zápase více příležitostí, ale body se nakonec dělily za konečnou remízu.

Rozhodčí: Šíma - Rosický, Chromý

ŽK 4:4

ČK 0:1 (88. Gregor)

Diváci 150

231 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page