top of page

B tým vstoupil do nové sezony remízou

Žirovnice / Nové Město - V sobotu rozehrála další ročník Krajského přeboru mužů naše juniorka. V závěrech poločasů sahala po vítězství, ale nakonec veze z jihozápadu kraje alespoň bodík za remízu.


FC SLAVOJ ŽIROVNICE - SFK Vrchovina NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 3:3 (2:2) branky: 1. Rozporka, 23. Svoboda, 54. Vaš - 3. Šmída M., 8. Dobrovolný T., 75. Sytař


Sestava NMNM: Mička - Chytrý, Dobrovolný T. (67. Peňáz), Blažíček P., Blažíček R., Veselý (46. Dobrovolný V.), Šmída M., Pulkrábek, Sláma (55. Novák), Sytař, Červenka (78. Kutra)

Trenéři: p. Němeček, Poul, Sáblík, Dobrovolný V.

Vedoucí týmu: p. Dobrovolný J.Naší juniorce nevyšel vstup do utkání, kdy jsme prohrávali 1:0. Naštěstí jsme dokázali rychle vyrovnat Šmídou a hned poté otočit vývoj zápasu Tadeášem Dobrovolným na 1:2. V dalším průběhu mělo Nové Město ještě kopat 2 penalty, které sudí nepískl a mohlo ve skóre odskočit. Jenže hosté dostali hloupý gól, kdy obrana špatně komunikovala a nevyplnila prostor. Domácí Svoboda zůstal ve vápně úplně sám a vyrovnal na 2:2. Herně to bylo stále nahoru dolů, první poločas měl hektické tempo.

Druhé dějství jsme se chtěli uklidnit, tak se střídalo, což se povedlo. Hosté byli hodně aktivní, domácí měli jeden brejk ze začátku poločasu, který proměnili Adamem Vašem a šli opět do vedení - 3:2. Po obdržené brance se svěřenci trenéra Němečka tlačili po zbytek zápasu do domácího vápna a šance také přišly. Nejprve vyrovnal Sytař na 3:3 a z přímáku přidal i čtvrtý gól, jenže pomezní zvedl praporek pro údajný ofsajd. Nakonec se oba týmy rozešli smírem.


Rozhodčí: Niederle - Žaloudek, Šíma

ŽK 1:0

Diváci 128

261 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page