top of page

Béčko s přehledem porazilo Dukovany


Nové Město - V neděli naše juniorka v rámci 10. kola východní skupiny I.A tř. hostila nevyzpytatelné Dukovany. Pohodový zápas sice hosté ve druhé půli trochu zdramatizovali, ale domácí neproměnili ještě hodně šancí.

SFK Nové Město n/Mor. B – SFK Dukovany 3:1 (2:0) branky: 4. Veselý J., 36. Polnický (PK), 77. Chytrý – 54. Šrámek

Sestava Vrchoviny: Maňák J. - Veselý, Bača, Poul, Blažíček (87. Skryja), V. Veselý, Slavíček (C), Polnický, Liška (28. Chytrý), Boušek (72. Kutra), Zambe (62. Šmída)

Sestava Dukovan: Křišťál – Viklický, Kunc, Prokeš (83. Pislcajt), Koníř (C), Fojtášek M., Hron, Černý, Blatný, Fojtášek J., Jašek

Začátek zápasu se domácím povedl, ve 4. minutě se po rohovém kopu prosadil Jiří Veselý a poslal juniorku Vrchoviny do rychlého vedení – 1:0. Po další půl hodině byl ve velkém čtverci hostů faulován obránce Dominik Bača a Libor Polnický z puntíku pokutového kopu zvýšil - 2:0. Krátce po změně stran však domácí obrana vyrobila hrubku a Prokeš okamžitě snížil – 2:1. Domácí do té doby nevyužili spoustu šancí a na chvíli se začali bát o výsledek. Rozhodnutí však přinesla 77. minuta, Slavíček míč prodloužil na Chytrého, který prostřelil gólmana Dukovan – 3:1 a zápas v tu chvíli měl jasného vítěze. Domácí si i výhrou upevnili čtvrtou pozici v tabulce.

„Proti těžkému soupeři jsme podali dobrý výkon, škoda jen zahozených příležitostí. Stejně tak mrzí i inkasovaná branka, která padla po zbytečné chybě stopera. Jinak ale spokojenost se třemi body,“ usmíval se kouč juniorky Nového Města Petr Follprecht.

Rozhodčí: Šrámek – Janovský, Pavlas

ŽK 1:3, ČK 0:0

Diváci: 160

Příští týden čeká na naši juniorku třaskavé okresní derby, v neděli od 15:00 hodin totiž hraje na hřišti TJ Radešínská Svratka. Zápas bude řídit sudí Doskočil – Ryšánek, Nechvátal. Delegátem FAČR je pan Bobek.

#NMNM #SFK #REPORT #ZÁPAS #DUKOVANY

58 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page