top of page

Bezkrevný výkon body nepřinesl

NMNM - Sobotní duel mezi fotbalisty Nového Města na Moravě a Znojma vyzněl jasně pro hosty z jihu Moravy. Souboj obou rivalů z konce tabulky v dalším záchranářském utkání ve třetí lize dopadl mnohem lépe pro okurky ze Znojma, kteří ve 23. kole MSFL zdolali soupeře 3:0 a odskočili spodku tabulky na 24. bodů. Přísnější měřítko splnil pouze devětatřicetiletý kapitán Lukáš Michal. Vrchovina rozdávala dárečky plnými doušky.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - 1.SC ZNOJMO FK 0:3 (0:3)

Branky: 10. Russmann, 27. Tkadlec, 40. Okleštěk


SFK Nové Město: Šmída P. - Švanda T., Vícha (63. Sytař), Batelka - Trojánek - Hekerle (46. Partl), Michal (K), Svoboda, Novotný - Duba (81. Hlaváč), Matulka

Připraveni: Doležal - Bača, Sytař, Partl, Hlaváč


Hosté si za první třetinu utkání vybojovali hned 8 rohů a hned dvakrát z této standardky udeřili. Již v 10. minutě po neodvráceném rohovém kopu uklidil míč přesnou střelou na zadní tyč Russmann - 0:1. Ve 27. minutě to bylo o dvě branky. Hostující Tkadlec byl důrazný na brankové čáře a nekompromisně hlavou zvýšil skóre - 0:2. Hosté první půli jasně opanovali. Domácí se pouze bránili a nutno podotknout, že takto se o třetí ligu nebojuje. Ve 30. minutě vyslal tvrdý projektil domácí Trojánek z 23 metrů, ale balon letěl nad břevnem. Navíc další dáreček dostali hosté v podobě ztraceného míče a přesného vybídnutí Okleštěka, který domácí deklasoval opět na zadní tyč - 0:3.

Po přestávce mohli hosté hned na začátku dvakrát zvýšit rozdíl skóre, ale nebyli již tak přesní, jako v poločase prvním. Poté domácí hru alespoň vyrovnali v poli, jenže zakončení žádné, jelikož hosté si vše s přehledem ubránili. Navíc promarnili další 100%-ní šance. Vrchovina se prezentovala pouze střídajícím Partlem, který tvrdou ránou z velkého čtverce provětral rukavice hostujícího Przybysze.


Rozhodčí: Kotala - Vejtasa, Řezníček, Delegát FAČR p. Peřina

ŽK: 2:2

Diváci : 200

277 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page