top of page

Body zůstaly nakonec doma.

Nové Město - V krajském přeboru mužů se ve Vrchovina aréně přestavil poslední tým tabulky FC Náměšť n/O. - Vícenice. Za velmi dušičkového počasí se na trávníku nehrál moc líbivý fotbal.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FC NÁMĚŠŤ - VÍCENICE 3:1 (0:1) branky: 52. Slavíček, 72. Chytrý, 76. Šmída M. - 39. Homola


Sestava SFK: Sáblík - Chytrý, Veselý J.(46.Veselý V.), Blažíček P., Blažíček R.(C), Šmída M., Polnický, Dobrovolný, Skalník, Boušek (62. Kutra), Červenka (46. Slavíček)

Vedoucí týmu: p. Dacer

Trenéři: p. Poul, Němeček


Utkání s posledním celkem KP mělo mít hladký průběh, ale opak byl pravdou. Hosté se prezentovali solidní hrou. Domácí tým byl sice aktivní, ale utápěl se v nepřesnostech, a když se dostal do vápna, byl na místě brankář Pěnčík. Do přestávky se domácím neodcházelo do kabin vůbec v pohodě, protože po rohu se do šibenice přesně trefil Homola - 0:1.


Druhá půle začala pro Vrchovinu dobře, rychle se podařilo střídajícímu Slavíčkovi po standardce vyrovnat, když prodloužení od Šmídy na malém vápně doklepl do prázdné svatyně - 1:1. Jenže hra stále skřípala. Hosté se statečně bránili. K otočce zavelel až šťastným gólem Chytrý, po odraženém míči - 2:1. A po čtyřech minutách Šmída proměnil pokutový kop za stažení Slavíčka - 3:1. Hosté se však vůbec nestresovali. V závěru měli hned dvě příležitosti k vyrovnání, ale chybělo jim potřebné štěstíčko.


Hodnocení trenéra Poula: Před týdnem v derby jsme byli tabulkově horší a mohli venku překvapit a to nám vyhovovalo. Nyní jsme naopak byli favoritem my, nicméně se nám nepodařilo se na toto přepnout v první řadě v hlavě a nehráli jsme dobře jako celek. Soupeř nás potrestal pěknou střelou z vápna po rohu po naší nedůslednosti a potvrdil poločasovy zmar. Do druhé půle jsme změnili rozestavení a šli za otočením zápasu. Což se nám podařilo a o to je výhra cennější.

Rozhodčí: Svoboda - Žaloudek, Gregar. Delegát FAČR p. Šimák.

ŽK 0:2

Diváci 95

125 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page