top of page

Cenné body vystřelil Vícha


Luhačovice / Nové Město – Rezerva Zlína svá podzimní utkání sehraje v areálu FK Luhačovice v překrásné krajině i ve velmi pěkném areálu místního klubu. Divácká kulisa byla sice slabší, ale s tím si právě hosté dobře poradili. Fanoušci Vrchoviny jim vytvořili téměř domácí prostředí.

FC Fastav Zlín B – SFK Nové Město n/Mor. 0:1 (0:1) ⚽ 13´ Vícha

Sestava NMNM: Šmída - Vícha (67. Chloupek), Batelka, Smetana, Skalník K. - Wolker (75. Duda) – Švanda (88. Vašíček), Michal (K) (80. Skalník M.), Zbytovský, Svoboda – Duba (92. Dobrovolný) Připraveni: Maňák, Bača, Dobrovolný, Chloupek, Skalník M., Duda

Sestava Zlín: Šiška J. – Červenka (85. Kaláb), Bačo, Štěpánek (Šiška P.), Tkadlec (K), Slaměna, Váňa (67. Mlýnek), Gettler, Cedidla, Kolář, Pafka (79. Gerža) Připravení: Lebánek – Košák, Mlýnek, Šiška P., Gerža, Kaláb

Zápas s béčkem ligového týmu, je vždy velká neznámá. Vrchovina byla od začátku velmi aktivní a svou aktivní hrou a svým napadáním hrozila hlavně po stranách. Hned ve 13. minutě hosté zahrávali Dubou roh zprava a nejvýše se dostal nad balon Vícha a hlavou poslal na zadní tyč míč, když rozvlnil síť za zády Jana Šišky – 0:1. I nadále Vrchovina kontrolovala průběh první půle. Jedinou vážnou situaci ve svém brankovišti musel se štěstím řešit Šmída s obranou, když tutovkou pohrdl domácí Váňa.

Po přestávce do 60. minuty jsme stále průběh kontrolovali, musel však střídat stoper Vícha, pro svalové problémy a domácí stále více utahovali šrouby. Intenzivní nátlaková hra však nepřinesla žádný kýžený úspěch. A když byl Šmída překonán, zachránilo jej od pohromy břevno. Nové Město tak veze ze Zlína (Luhačovic) šťastné, ale cenné vítězství.

Nejlepší hráči: Vícha, Batelka – Slaměna

Trenér Jan Jelínek: „Zápas se mi hodnotí těžko. Nebyli jsme horším týmem, ale prostě jsme neproměnili tutovky. Hosté vytěžili ze standardky gól a my neproměníme tři, čtyři tisíciprocentní šance, to zamrzí. Body nejsou. Vrchovina měla štěstí a my jsme to tam nedotlačili".

Trenér Richard Zeman: „Od začátku zápasu jsme byli velmi aktivní a domácím jsme tím způsobili velké problémy a navíc jsme vstřelili rychlý gól po přesném rohu Duby. Na konci poločasu jsme přežili klinickou smrt, po rohu domácích, když jsme při bránění totálně v malém čtverci propadli. Vydrželi jsme dvě třetiny zápasu s náročným presinkem, poté začali mít navrch běhaví domácí. Mohli vyrovnat, když nastřelili břevno a měli i další možnosti, ale Šmída nás podržel. Jsem velice rád za ubojované body.“

V pátek 16. 8. 2019 přijede do Vrchovina arény FC Dolní Benešov. Zápas začíná v 17:30 hodin a bude jej řídit trojice rozhodčích Kneisl – Volek, Rosický. Delegát FAČR pan Hulcký.

#NMNMVMSFL #NMNM #REPORT #FASTAVZLÍNB #201920

187 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page