top of page

Cenné bramborové medaile z turnaje v Chotěboři


Chotěboř - Další cenný výsledek uhrály naše děti ze starší přípravky, kdy na velice silně obsazeném víkendovém turnaji v Chotěboři skončily na výborném 4. místě. Turnaje se zúčastnilo 15 týmů z různých koutů republiky.

Dopoledne se hrálo ve třech samostatných skupinách po pěti týmech. Čekaly nás tedy čtyři utkání po 18 minutách proti rovesníkům z Vlašimi, Žďáru nad Sázavou, Letohradu a Svratky Brno. Se třemi vítězstvími a jednou prohrou jsme ve skupině obsadili 2. místo a postoupili do následných zápasů ve zlaté skupině o nejvyšší příčky.

Odpolední část turnaje však teprve prověřila naše síly. Sehráli jsme čtyři velice těžké zápasy ve vysokých teplotách, proti výborně hrajícím soupeřům ze Xaverova, Svitav, Náchoda a Vlašimi. Dětem postupně docházely síly, no přesto žádné z utkání nevypustily a hrály s velikou bojovností a nasazením. Zejména v posledním utkání s Náchodem podaly doslova neuvěřitelný výkon a přesto, že se nám nepovedlo vyhrát, zasloužily si potlesk za předvedenou hru.

O výsledném umístnění nakonec rozhodovalo skóre a tak naše starší přípravka SFK Vrchovina obsadila cenné 4. místo a umístila se nejvýš z hrajících týmů kraje Vysočina.

Dětem patří velké díky za jejich výkon a důstojnou reprezentaci klubu. Do blížící se sezóny je tento výsledek pro nás krásným povzbuzením.

Za SFK Vrchovina nastoupili:

Matyáš Havlík, Václav Fiala, Adam Bobula, David Chroustovský, Milan Bizoň, Matyáš Petr, Tobiáš Bartalos, Lukas Pestr, Šimon Bobula, Jakub Koudelka a naše brankařka Petra Polanská

#NMNM #SFK #TURNAJ #CHOTĚBOŘ #REPORT #201819

62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page