top of page

Chybělo málo a po sympatickém výkonu jsme mohli vést bod.

Hlučín / Nové Město - Los vloženého kola nám přisoudil tým ze Slezska FC Hlučín. A 17. kolo MSFL pro tým trenéra Michala nezačal vůbec dobře, nejen, že nám chyběli hned tři hráči základu Batelka, Svoboda a Šteffl. Navíc v Prostějově týmu vyplivnul autobus. Náhrada dopravy nám však vytrhla trn z paty a k zápasu tým dojel včas!


FC HLUČÍN - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 3:2 (2:1) branky: 4. Zajíček, 22. Plesník, 87. Mládek - 42, Vacek, 70. Duba


Sestava SFK: Šmída - Vacek, Bača, Hekerle, Sytař, Nečas, Vašek, Duba, Matulka (31. Hlaváč), Duda (C), Novotný

Trenéři: p. Michal, Follprecht

Vedoucí týmu: p. BajerÚvod zápasu se vůbec nepovedl, protože Vrchovina již ve 22. minutě prohrávala o dvě branky - 2:0. Druhá část první půle se hráči hostí dali dohromady a vyvrcholením byl gól Vacka do šaten a vykřesal naději k lepším zítřkům. Druhé dějství bylo naprosto otevřené. Vrchovina hrozila do otevřené obrany a v 70. minutě z 25 metrů Duba loboval brankáře a vyrovnal - 2:2. Najednou bylo modrých plné hřiště a dokonce sahali po vítězství. Těsně před koncem sudí neodpískal faul na hranici velkého vápna domácích. Z protiútoku Hlučín po centru rozhodl o importu bodů.Vedoucí týmu p. Bajer k zápasu: "Zaspali jsme začátek utkání, ale velmi si ceníme toho, že se kluci dokázali po všech těch peripetiích zvednout. Chybělo málo a po sympatickém výkonu jsme měli vést minimálně bod, škoda. Musíme se rychle oklepat a připravit se na sobotní výjezd do Uherského Brodu."Rozhodčí: Grečmal - Macrineanu, Zapletal.

Delegát FAČR p. Dudek

ŽK 0:1

Diváci 235odkaz TVcom: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-MSFL/Pohlavi-Muzi/Sezona-2022-2023/211665-FC-Hlucin-a.s.-SFK-Vrchovina-N.-Mesto-na-M.-Radesinska-Svratka.htm

203 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page