top of page

Důležité body zůstaly doma.

Nové Město - V rámci 9. kola AGADOS KP Vysočiny mužů přivítala juniorka Vrchoviny nováčka soutěže, TJ Slovan Kamenice nad Lipou. Fanoušci však neshlédli líbivý zápas, bylo to pouze o soubojích a faulech. Však sudí Straka musel sáhnout do kapsičky pro žlutý kartonek, hned desetkrát.SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - TJ Slovan KAMENICE n/L. 3:2 (2:1) branky: 15. Slavíček, 25. Jícha, 83. Skalník - 29. Filípek, 86. Dvořák


Sestava SFK: Sáblík - Kutra (53. Šmída M.), Veselý J., Peňáz (83. Veselý V.), Blažíček R. (C), Slavíček (53.Blažíček P), Skalník, Dobrovolný, Jícha, Hlaváč, Červenka (53. Chytrý)

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. DacerJako první se do šance dostaly hosté, ale Sáblík byl v 10. minutě na místě. Po čtvrthodině se v malém vápně důrazem prosadil Slavíček a poslal Vrchovinu do vedení - 1:0. Do půlhodiny přišly ještě dvě branky, nejprve se prosadil individuálně mladičký Jícha a zvýšil k tyči - 2:0. Hosté na druhé straně po faulu obrany měli k dispozici PVK. Filípek přes zeď krásně zatočil míč k tyči a snížil - 2:1. Průběh byl do přestávky velmi vyrovnaný. Za zmínku stojí ještě tyčky na obou stranách, ale oba brankáři v daný moment měli štěstí.


Druhá půle byla o aktivitě hostí, tlačili se před Sáblíka, ale domácí obrana, Kamenici nepouštěla prakticky do žádné vyložené šance. Až v poslední čtvrthodině zápasu začali úřadovat domácí. Padající list vyslal Skalník, ale gólman Přívratský míč vyrazil ještě na roh. Další výborný zásah měl proti přímému kopu Jíchy z úhlu, opět z toho byl roh. Po minutě dostal míč na malé vápno Skalník a z otočky se pohotově trefil ke vzdálenější tyči - 3:1. Po chybě obrany se po třech minutách prosadil Dvořák a upravil na konečných 3:2.


Ondřej Poul, trenér: "Do zápasu jsme vstoupili dobře. Podařilo se nám vstřelit 2 góly, ale namísto toho, abychom se uklidnili a pokračovali aktivní hrou, tak dostaneme jednoduchý gól po propadnutí ve středu hřiště. Podobné nastane když dáme na 3:1, takže se místo rozhodnutého zápasu v devadesáté minutě strachujeme o body. Je to škoda hlavně pro kluky, že jsou tímto neustále řekněme pod tlakem. Nicméně to se nám může i hodit před blížícím se derby s Novou Vsí, na které se těšíme."Rozhodčí: Straka - Nebola, Myška

ŽK 4:6

Diváci 135108 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page