Další domácí ztráta, ačkoli jsme v poločase vedli 3:0

NMNM – V 7. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přicestovala rezerva SK Sigma Olomouc do Nového Města na Moravě. Po první půli jsme vedli jasně 3:0, do druhého poločasu však vstoupili domácí neproměněním loženky Chloupka a začali se bát o výsledek. Týmu chyběli jak Duba, Batelka a v týdnu přibyl ještě nemocný Holman.

SFK Nové Město na Moravě – SK Sigma Olomouc B 3:3 (3:0)

Branky: 2. Šteffl, 10. a 40. Tulajdan - 52. Bendár, 73. Fiala, 80. Šíp

Sestava NMNM: Šmída – Vašíček (87. Veselý V.), Hekerle, Vícha, Smetana (46. Feik) – Chloupek (75. Skalník), Duda, Michal ©, Švenda J. – Šteffl - Tulajdan

Připraveni: Skryja – Švanda T., Skalník M., Veselý V., Bača

Sestava Olomouce: Stoppen – Kotouč ©, Neuer, Hapal, Hausknecht, Bednár, Fiala, Vepřek, Sladký, Grečmal, Šíp

Připraveni: Obzina – Diblík, David, Tandir, Galus

Domácí Vrchovina šla do vedení velice brzy. Chloupek po rohového kopu k zadní tyči našel Šteffla a ten hlavičkou trefil – 1:0. Druhý gól přišel velice brzy již v 10. minutě, kdy chybu hostí trestal Tulajdan – 2:0. Ve 40. minutě, kdy míč do sítě Olomouce dorážel po pěkné kombinační akci po pravé straně opět Tulajdan – 3:0.

Do druhá půle nenastoupil již zraněný Smetana. V 50. minutě po levé straně prošel Švanda a našel Chloupka, ale ten trestuhodně tutovku do prázdné branky zahodi