top of page

Další domácí ztráta v nastaveném čase

Nové Město - Desáté kolo 4. ligy MSD svedl na hřišti Vrchovina arény druhého se třetím týmem tabulky. Diváci viděli aktivní a otevřený fotbal bez taktických manévrů.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. - SOKOL LANŽHOT 3:3 (2:2) branky: 3.+36. Duba, 70. Sytař - 15.+ 20. Bogdalík, 91. Ravas


Sestava NMNM: Šmída P.(K) - Švanda, Bača, Nečas, Sytař (84.Wolker), Batelka (74.Boušek), Šteffl, Partl, Jícha (74. Jelínek), Duba (87. Pulkrábek), Sádecký

Vedoucí týmu: p.Bajer

Trenéři: p. Michal, Follprecht, SkryjaJiž ve 3. minutě utkání přišel centr zleva, hostující brankář míč vyrazil, ale dobře postavený Duba hlavou vrátil míč za záda Odrášky - 1:0. Kdo si myslel, že to bude lehké v další průběhu byl na omylu. Byli to hosté, kdo se ukázal být aktivní. Balážik pálil do Šmídy a také Mikúšek poté zajel do domácího brankáře, až z toho byla žlutá karta. V 15. minutě bylo vyrovnáno, míč prošel mezi stopery a Bogdalík sám před Šmídou loboval - 1:1. Po pěti minutách stejný hráč si navedl míč na střed a utěšenou bombou na zadní tyč otočil skóre - 1:2. Po třech minutách mohl po dlouhém autu Partla skórovat Nečas, ale míč mu nesedl podle představ a přestřelil. Po půlhodině přišel na dvaceti metrech faul od Bači, ale Totka přímák pokazil, míč letěl vedle. Ve 36. minutě bylo srovnáno, po chybě hostí se zmocnil míče Duba a nabídnutou šanci proměnil - 2:2. Tak také skončil první poločas.

Druhé dějství už tolik šancí nepřineslo. Hrál se sice líbivý fotbal, ale zůstal za očekáváním toho prvního. Po hodině hry přišel brejk Buraca, ale Šmída jeho příležitost chytil. V 70. minutě šli domácí po druhé v zápase do vedení, po dlouhém autu přišlo prodloužení Batelky na malém vápně a Sytař prolomil své střelecké trápení v třetí gól Vrchoviny - 3:2. Hned po dvou minutách se řítil z úhlu střídající Kollár do velkého vápna, ale Šmída jeho tvrdou bombu vyrazil. Hosté se hodně tlačili před domácí svatyni a byli po zásluze v nastavení odměněni vyrovnávací brankou střídajícího Ravase - 3:3. Ten dokázal centr zprava usměrnit na přední tyči za Šmídovy záda. Závěr zápasu se nepovedl sudím, kteří konečnému průběhu moc nepomohli, velké emoce byly příčinou.


Rozhodčí: Marek - Kříž, Vařacha. Delegát FAČR p. Machala.

ŽK 4:3; ČK 0:0

Diváci 284


V příštím utkání zajíždí Nové Město k okresnímu derby do Velkého Meziříčí, utkání se odehraje na Tržáku v neděli dopoledne od 10:15 hod.

221 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page