top of page

Další jen domácí remíza

NMNM - V rámci 13. kola MSFL přijel do Nového Města soused v tabulce FK Frýdek-Místek. Tým trenéra Procházky postrádal stopera Víchu, jinak byl kompletní. Hráčem utkání byl určitě pomyslně vyhlášen brankář Šmída. A tak po další bezbrankové remíze, čekáme stále na domácí vítězství.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - MFK FRÝDEK-MÍSTEK 0:0


Sestava N.Město: Šmída - Hekerle, Černý, Trojánek, Smetana - Duda - Matulka (85. Partl), Michal (K), Holman (85. Chloupek), Svoboda (87. Vacek) - Duba


Sestava F-M: Květoň - Blejchař, Velner (K), Juříček, Kučera, Konečný, Manzia, Raab, Kovařík, Hykel, Byrtus (38. Barkov)


Úvod utkání byl opatrný, i když bojovný. Nikdo nechtěl vyrobit žádnou chybu. První velká šance přišla skoro po půlhodině na straně před Šmídou, po autu hosté rychle přenesli hru a domácí gólman musel vytasit dva super zákroky po střele a dorážce Kovaříka. Stav se tedy neměnil. Před přestávkou se do šance dostali také domácí, Duba se individuálně prokličkoval před Květoně, ale z těžkého úhlu jeho střela prosvištěla přes celou šířku branky do zámezí. Ve 43. minutě zahrával roh kapitán Michal, na hlavu si naskočil Černý, ale jeho zakončení ve slibné příležitosti nemělo potřebnou razanci a Květoň se k tyči stačil přemístit. V nastaveném čase prvního poločasu se do tutovky dostal hostující Manzia, ale Šmída opět svůj tým v tutovce podržel.

Jako první ve druhé půli zahrozili hosté, ve 48. minutě rozehráli PVK, jenže Šmída hlavu vyrazil a dorážka byla z postavení mimo hru. Domácí se tlačili před branku Květoně, ale šance nepřicházely. Za zmínku stojí standardka Michala a zakončení hlavou Černého, jenže projektil skončil jen nad břevnem. Po chvíli přiletěl centr Smetany, ale Matulkovo zakončení odvrátil obránce. Hned na to přišel rychlý kontr, ale střídající Barkov nezvolil dobré řešení, ve slibné šanci vůbec netrefil branku. Konec zápasu patřil hostům, zahrávali spoustu standardních situací, ale Šmída s obranou buď byli na místě, nebo hosté své příležitosti trestuhodně zahazovali. Nakonec se z celého průběhu nervózního utkání vyklubala bezbranková remíza.


Rozhodčí: Volek - Drozdy, Tomanec

ŽK 4:0

Diváci: 245

267 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page