top of page

Další prohra, již třetí, tentokrát v Blansku.

Blansko / NMnM - Nové Město tři utkání čeká na výhru, bohužel i na vstřelený gól. Dva týdny pauza nepřinesla změnu. Tým trenéra Michala se musel obejít bez stopera Martina Ráliše, ale v sestavě nastaly i další změny. Nakonec domácí Blansko vrátilo podzimní prohru Vrchovině z hřiště v NMnM.


FK BLANSKO - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. A 1:0 (1:0) branka: 44. Kapur


V rámci 23. kola MSFL narazilo Nové Město na tradičního soupeře FK Blansko. Bílá sobota však mnoho diváků do ochozů na Údolní nepřilákala. První poločas nabídl fotbal, který se musel líbit. Domácí byli v této fázi zápasu aktivnější, když několikrát zahrozili, ale Šmída byl vždy připraven. Branku měl na své kopačce domácí Williams, ale břevno bylo proti. Nové Město mělo jen náznaky šancí, ale pozorně bránící Blansko je do loženky nepustilo. Nakonec rozhodující okamžik přinesl závěr poločasu, kdy Blansko bylo nakonec odměněno pohotovým Kapurem - 1:0. Ve druhé půli to už nebyla taková oslava hry. Hra byla velmi často kouskovaná. Sestava v zelených dresech se snažila, ale ani k vyrovnání to nakonec nedotáhla. Nezbývá než domácím sportovně poblahopřát, tři body zůstaly Blansku.


Rozhodčí: Nápravník - Rosický, Svoboda

ŽK 1:5, ČK 0:0

Diváci 150


Sestava SFK: Šmída - Bača (46. Hekerle), Batelka, Vašíček (62. Jícha), Novotný - Duda - Nečas (81. Boušek), Šteffl, Svoboda - Ráliš D.(46. Sytař), Matulka

Trenéři: p. Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: p.Bajer

211 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page