top of page

Derby rezervních týmu vyznělo pro hosty

ZR/NMNM - Ve třetím kole 1.A třídy zajížděla naše rezerva k sousednímu derby do Žďáru nad Sázavou. Během prvních dvou kol neztratila ani bod a chtěla tak potvrdit svoji formu i u sousedů.

FC Žďár n.Sáz. "B" - SFK Nové Město na Moravě "B" 0:3 (0:2)

Branky: 4. Slavíček, 42. Šmída, 81. Červenka


Sestava: Sáblík (73. Skryja) - Veselý J., Blažíček P., Veselý V., Bača - Boušek (79. Sláma), Polnický, Dobrovolný (69. Červenka), Balížek R. (Švanda T.) - Šmída M., Slavíček L. (69. Chytrý)


Hned v úvodu utkání se hosté po dlouhém míči za obranu od Veselého dostali po dobrém zakončení Slavíčka do vedení - 0:1.I nadále byli lepším týmem a vytvořili si dost zajímavých šancí, které ale nedokázali proměnit. Domácí po ruce ve vápně dostali možnost srovnat z penalty, ale Musil po výborném dvojzákroku Sáblíka skórovat nedokázal. Druhý gól přidal Šmída, když prostřelil Hajného po dlouhém pase za obranu - 0:2.


Vrchovina si v druhé půli vedení zkušeně hlídala a nepouštěla Žďár do větších šancí, naopak sama mohla přidat pár gólů do otevřené obrany Žďáru, který už musel riskovat.V 82. minutě dal tečku za přesvědčivým vítězstvím střídající Červenka, když nedal Hajnému v samostatném nájezdu šanci - 0:3


Nejlepší hráči: Šmída M., Blažíček P.


Rozhodčí: p.Vašíček

ŽK 1:3

Počet diváků: 200244 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page