top of page

Derby s příchutí tří bodů pro Vrchovinu B


Nové Město - Šlágr 5. kola I.A tř. sk.B v podobě regionálního derby mezi béčkem Nového Města na Moravě a nováčkem z Radešínské Svratky přinesl atraktivní fotbal. Ačkoliv šli po změně stran do vedení hosté, rezerva Vrchoviny dokázala zápas během čtyř minut v závěru otočit. V sestavě Rad.Svratky nastoupilo hned 11 hráčů, kteří prošli Vrchovinou.

SFK Vrchovina B – Rad. Svratka 2:1 (0:0)

Branky: 78´ žák, 82´Polnický - 66´Starý

Sestava Vrchoviny: Juran - Poul (56. Veselý), R. Blažíček, P. Blažíček, Bárta, Slavíček (44. Vašíček), Polnický, Žák, Boušek (85. Havelka), Duda, Dobrovolný (73. Follprecht)

Připraveni: Dacer

Trenéři: p. Fencl, Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer

Sestava Rad. Svratka: P. Chrást - J. Chrást, Drdla, Smejkal, Janů - Šacl, Pekárek, Starý, Mužátko (87. Bartoň) - Josífek (80. Gabriel), Plhal.

Trenéři: p. Kříž, Novák, Šoustar

Vedoucí týmu: p. Šebek

První poločas okresního derby nabídl poměrně atraktivní podívanou, v níž měla herní převahu juniorka Nového Města. Branek se ale více než dvě stovky diváků dočkaly až po změně stran. Do vedení šla v 66. minutě překvapivě Radešínská Svratka, domácí obrana propadla při autu hostů, centr z pravé strany našel volného Starého, který přízemní bombou otevřel skóre zápasu - 0:1. Domácím pak hodně pomohl střídající útočník Follprecht, který notně oživil ofenzivu rezervy Nového Města.

Z tlaku se pak domácím podařilo skóre zápasu otočit. V 78. minutě vystřelil Petr Blažíček, gólman Chrást míč jen vyrazil před sebe a Žák se z dorážky nemýlil – 1:1. Vrchovina pokračovala v tlaku, Boušek mohl skóre otočit, ale zahřmělo až osm minut před koncem. Žák šel při centrovaném míči do souboje s gólmanem Chrástem, tomu míč vypadl z rukavic a Polnický do prázdné branky dokonal dílo - 2:1. V závěru zápasu už si svěřenci trenéra Karla Fencla tři body s přehledem pohlídali.

Rozhodčí: p. Kůrka – p. Nenadál, p. Nechvátal

Delegát: p. Švarc

ŽK 2:4, ČK 0:0

Diváci: 220

#JUNIORKA #REPORT #NMNM #ZÁPAS #RADEŠÍNSKÁSVRATKA #201819 #SFK

136 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page