top of page

Devatenáctka otáčela okresní derby.

Bystřice n/P. - Naši dorostenci dokázali otočit utkání okresního derby v rámci 12. kola KP dorostu. Velkým příslibem je hattrick Milana Dvořáka, který se prezentoval přesnými standardkami a první vítězství na půdě soupeře.


SK BYSTŘICE n/P. - SFK U19 1:3 (1:0) branky: 37. Prüger - 59.,61. a 65.(PK) Dvořák Mil.


Sestava SFK: Mička - Bukáček, Lempera, Tachir, Dvořák Mil., Dobrovolný T., Chrást, Sláma, Kutra, Dobrovolný J., KalášekHosté z Nového Města konečně protrhli nepřízeň na hřištích soupeře. V první půli to byla hra jednu branku, jenže domácí brankou Prügera dokázali udeřit po smrtícím brejku - 1:0. Ve druhé půli svěřenci trenérů Střešňáka a Novotného byli odhodlaní k otočce výsledku. A právě Milan Dvořák dokázal během sedmi minut nasázet domácím hned tři fíky a postaral se tak o svůj první hattrick v sezoně. První dvě branky vsítil z PVK a třetí z pokutového kopu, který se kopal za faul na Tadeáše Dobrovolného, který utíkal domácí obraně a byl faulován v pokutovém území. Hosté mohli přidat ještě nějakou tu branku, ale skóre zajímavého mače se již do konce nezměnil.


Po tomto vítězství Vrchovina zůstala na 9. místě, ale bodově se dotáhla na silný střed tabulky krajského přeboru. Velká škoda některých ztrát z domácího pažitu. Poslední dvě kola v rámci podzimu pojedou dorostenci na půdu VelMezu (změna pořadatelství) a končit budou v Třebíči na HFK v předehrávce jarního 14. kola.

Rozhodčí: Myška

ŽK 4:2

Diváci 26

143 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page