top of page

Doležal střelce znovu uhranul


Nové Město/Rad. Svratka - Ve středu se fotbalisté Vrchoviny utakli proti diviznímu Blansku. Hráči z Nového Města opět ztroskotali na brankáři Doležalovi, který vychytal hubenou výhru soupeře.

SFK Vrchovina NMNM – FK Blansko 0:1 (0:0)

Branky: 60. Dvořák

Sestava Vrchoviny: Šmída (55. Juran) – Chalupa (65. Bača), Smetana (46. Rychetník), Košík, Šandera (46. Vícha) – Wolker, Michal (70. Duba) – Ošmera (46. Blažíček), Zbytovský, M. Skalník – Dobrovolný (46. K. Skalník)

Měli jsme dobrý nástup s vysokým napadáním a šancemi Ošmery, Zbytovského a Dobrovolného. Pak měli 15 minut navrch hosté, kteří zahrozili rychlým Traorem a vysokým Huškou po standardní siutuaci. V závěru poločasu znovu nátlak Vrchoviny a příležitosti M. Skalníka, Wolkra a především Michala, který sám zblízka nepřekonal Doležala.

Vstup do druhé půle patřil Blansku, Traore po úniku bránu ještě těsně minul, ale střídající Dvořák se po nedůrazu obránců už prosadil. Dokázali jsme se zvednout, posledních 20 minut si vynutili trvalou převahu, ale K. Skalník, Blažíček a Vícha byli při zakončení v nadějných pozicích nepřesní a M. Skalníka s Dubou v největších tutovkách opět vychytal nejlepší hráč utkání, exligový brankář Doležal. Shrnutí: střídali jsme velmi dobré pasáže s těmi hluchými. Šancí jsme si vypracovali mnohem víc než soupeř, ale naše zakončení bylo chabé.

Rozhodčí: Rosický Jakub

Diváci : 60

V sobotu 21.7.2018 tým trenérů Zemana, Škorpíka a Střešňáka čeká druhým tým divize C z loňského ročníku mistrovských soutěží - SK Vysoké Mýto, začátek zápasu je v 17:00 na hřišti v Novém Městě na Moravě.

588 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page