top of page

Domácí derniéra roku MSFL! Přijede půl mistr


NMNM - Zemanova družina v sobotu po obědě přivítá od 13:30 hodin ve Vrchovina aréně jistého půl mistra MSFL FK Blansko v rámci 16. kola (17. hraného). Oba celky čeká těžký terén, který však bude pro oba celky naprosto stejný. Bude však záležet, který z týmů se s tím lépe popasuje.

FK Blansko je již delší dobu lídrem tabulky a tak jej stav pasuje do role favorita. Zbořilův tým body, které ztratil byly výhradně na venkovním hřišti. kde má statistiku 2 - 3 - 2 ze sedmi zápasů. Tím pro Vrchovinu žije určitá šance.

Trenér Zeman po nepovedeném zápase s Otrokovicemi říká: „Ten zápas byl z naší strany odehraný špatně, od jeho začátku nám to příliš nefungovalo, soupeř nás během devadesáti minut svlékl do naha. Neměli jsme vůbec střed pole, v útoku je naším jediným nebezpečným hráčem Duba, kterému se ale v poslední době střelecky nedaří,“ a zároveň burcuje na Blansko: "Pokud změníme přístup, věřím, že uspějeme. Chceme se s fanoušky důstojně rozloučit, každý bod bude úspěch. Do zápasu jdeme s pokorou."

#NMNMVMSFL #SFK #POZVÁNKA #BLANSKO #201920

139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page