top of page

Dorost dovezl body z Chotěboře


V 9. kole KP Vysočina dorostu Vrchovina zajížděla na hřiště FC Chotěboř, když zlepšeným výkonem ve druhém poločase si zaslouženě odvezla všechny body domů.

FC Chotěboř – U19 2:4 (2:2) ⚽ 2x Červenka, Žák, Chroustovský

Sestava Vrchoviny: Vopršal - Liška, Kutra, Žák, Chroustovský, Červenka, Veselý, Chytrý, Švanda (K), Novák, Požár

Střídali: Peňáz, Palaščák, Hudec

Trenéři: p. Dobrovolný p. Martaus

Vedoucí týmu: p. Švanda

Začátek zápasu nám vyšel, když už ve 3. minutě po centru Požára skóroval hlavou Červenka – 0:1. Ale tento gól nás trochu ukolébal a první poločas měli navrch domácí. Ve 14. minutě po nákopu před naši branku s pomocí silného větru zapadl balón pod naše břevno – 1:1. Ve 35. minutě Žák obešel soupeřovi obránce a přihrál do šance Chroustovskému, který s jistotou proměnil – 1:2. Měli jsme jít v klidu do kabin s positivním skóre, ale soupeř nás donutil k chybám a v poslední minutě první půle vyrovnal z pokutového kopu na – 2:2.

Do druhé části zápasu jsme vstoupili aktivně a začali jsme napadat hráče Chotěboře už na její polovině hřiště a nutili jsme je k chybám. V 58. minutě po přihrávce Červenky prokličkoval až před branku Žák a prostřelil jinak výborně chytajícího soupeřova brankaře – 2:3. Poté jsme měli ještě 3 krát možnost trestných kopů z hranice vápna, první nám vychytal soupeřův brankář a zbylé dva šli mimo bránu soupeře. Uklidnění přišlo až v 72. minutě po nejkrásnější akci zápasu, kdy po několika našich narážečkách z poloviny hřiště přihrál Peňáz na hranici vápna Červenkovi a ten uklidil balón k tyči na konečný výsledek– 2:4.

Nejlepší hráči: Červenka, Veselý

Rozhodčí: p. Slíž

ŽK 2:0

Diváci: 40

Další zápas hrajeme na domácím hřišti tuto neděli 14.10. 2018 ve 12:00 hodin proti nevyzpytatelnému soupeři HFK Třebíč.

123 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page