top of page

Dorost otáčel vývoj zápasu.

NMNM - Na zelený čtvrtek se v Novém Městě dohrával zápas v rámci 15. kola KP Vysočiny dorostu. Soupeřem naší devatenáctky byl Sokol Bedřichov."Jsem velice rád, že se kluci dokázali semknout a otočili kormidlo utkání", řekl po zápase jeden z trenérů Luboš Střešňák.


U19 - Sokol Bedřichov 2:1 (1:1) branky: 34. Dvořák Mil., 66. Novotný - 22. Švaříček

Do Nového Města přijel druhý tým tabulky krajského přeboru Vysočiny. Hrál vyrovnaný zápas, ale přeci jenom v první půli hosté byli lepší na míči a měli více ze hry. Už ve 22. minutě pláchl za obranu Švaříček a s přehledem otevřel skóre - 0:1. Jenže to bylo vše, co druhý tým tabulky dostal za záda domácího gólmana Mičky. Po deseti minutách na druhé straně pohotově vyrovnal Milan Dvořák a vrátil Vrchovině naději na body. Ve druhém poločase to byl spíše boj a ten zvládl tým trenérů Střešňáka a Novotného. Po více než hodině hry přišlo rozuzlení, standardku za obranu proměnil mladičký Novotný a vystřelil domácím tři body.

Rozhodčí: Gregar

ŽK 2:3, ČK 0:0

Diváci: 50

Sestava SFK: Mička - Bukáček, Lempera, Chodil, Dvořák Mil., Dobrovolný T., Sláma, Jelínek, Novotný, Dobrovolný J.(46. Kočí), Košík (87. Chrást)

Trenéři: p. Střešňák, Novotný

Další utkání U19 sehraje již tuto neděli 9.4. 2023 od 12:00 hod. se sdruženým týmem SK Okříšky/Stařeč, který je v neúplné tabulce o jediný bod před Vrchovinou.

117 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page