top of page

Dorost stále vede krajskou soutěž

NMNM - Naši dorostenci v neděli přivítali soupeře z Okřížek. Tým ze středu tabulky ukázal velkou bojovnost za nepříznivého stavu, domácí tak museli ze sebe vymáčknout maximum.

U19 - SK Okříšky 4:3 (2:1)

Branky: 3x Červenka (1x PK), Starý


Sestava: Mička - Kutra, Peňáz (C), Dobrovolný (46. Macciolli), Hudec, Sláma, Starý (85. Krejčí), Novák, Červenka, Jelínek, Chrást (46. Hudeček)

Trenér: p. Hudák


V rámci 8. kola KP dorostu do Vrchovina arény přijel tým, který okupuje 7. místo tabulky SK Huhtamaki Okříšky. Měla to být jasná záležitost, ale po vyhrané první půli, kdy se pohotově trefili Červenka se Starým, si domácí nechali dát branku a hosté se vrátili zpět do zápasu. Hned po přestávce Vrchovina opět navýšila vedení o dvě branky, ale Okříšky zmobilizovaly své síly a během 15 minut dokázaly vyrovnat. N.Město znejistělo a hosté byly najednou na koni. Pět minut před koncem zápasu však hosté udělali nedovolený zákrok ve svém vápně a kopala se penalta, kterou Červenka proměnil a zkompletoval svůj zápasový hattrick. Tímto vítězstvím si N.Město pojistilo vedoucí pozici v tabulce KP dorostu.


Rozhodčí: p. Beneš

ŽK 1:3, ČK 0:0

Diváci: 50

185 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page