top of page

Duba opět v TOP-sestavě Deníku


NMNM - Tomáš Duba, 22-ti letý forward, který vstřelil dvě branky v zápase s Kroměříží neušel pozornosti Deník.cz. Bohužel pro tým Vrchoviny ten první gól z poslední minuty 1. poločasu mu nebyl uznán. Tímto součtem se Tomáš stává zatím nejlepším střelcem podzimu se 6 góly. Navíc již po páté byl vybrán do TOP-sestavy Vysočiny. Žel na body to tentokrát stejně nestačilo.

Trenér Zeman řekl po zápase: "Soupeř zkušenější a kvalitní, rozhodující okamžiky však šly proti nám. Za výkon však musím hráče pochválit. Kvalitní třetiligový duel, který ale znehodnotil rozhodčí Jahoda. Cítíme se poškození jeho výroky, přitom je to u něj poněkolikáté, měl by se naučit pískat v I. B třídě. Chtěli jsme se rozloučit s diváky alespoň remízou, bohužel nemáme ani bod, v kabině samozřejmě panuje velké zklamání."

Sestava kola: Rostislav Kruba (V. Meziříčí) – Jakub Šindelka (Žďár n.S.), Pavel Príborský (St. Říše), Vítězslav Bárta (V. Bíteš) – Marek Hošek (V. Bíteš), Jiří Fadrný (Slavoj Polná), Radim Šuta (V. Meziříčí), Adam Polívka (H. Brod) – Pavel Simr (V. Meziříčí), Tomáš Duba (SFK), Antonín Plichta (St. Říše)

#NMNMVMSFL #NMNM #SESTAVAKOLA #TOMÁŠDUBA #201819 #KROMĚŘÍŽ #MSFL

109 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page