top of page

Fotbalový den dětí na hřišti SFK Vrchovina


NMNM - Benjamínci z naší školičky v sobotu 1. 6. řádně a fotbalově oslavili svůj svátek na domácím turnaji fotbalových školiček. V Krásném prosluněném dopoledni děti sváděly fotbalové bitvy s kamarády z SK Polička, FC Žďár nad Sázavou, SK Bystřice nad Pernštejnem, FC Hlinska a FC Slavoj Polná. Jak SK Polička, tak domácí SFK Vrchovina měla v turnaji dva týmy, takže celkem se turnaje účastnilo přibližně 80 dětí v 8 týmech. Hrálo se systémem každý s každým ve dvou skupinách, s následnými zápasy o postup do finále a boje o 3., 5, a 7 místo.

Do zápasů jsme se tentokrát rozhodli zapojit co nejvíce dětí, tak aby si děti nejstaršího ročníku spolu dobře zahrály v prvním týmu – SFK Vrchovina „modří“. Ve druhém týmu – SFK Vrchovina „zelení“, jsme naopak chtěli, aby si děti mladších ročníků turnaj vyzkoušely a byly nucení hrát bez pomoci zkušenějších kamarádů. Děti v obou týmech nám dělaly velkou radost. Modří svou suverénní jízdou turnajem, který vyhráli s celkovým skóre 34:0. Zelení zase svojí bojovností a výkonem, který se zápas od zápasu zlepšoval.

Celá akce byla krásnou oslavou dětství, hry a pohybu, jak je vidět ze skvělých záběrů (fotogalerie zde) našeho fotografa Petra. Petře, díky!

Děkujeme také všem, kteří se na akci podíleli a pomohli, aby vše zdárně proběhlo. Dětem patří velké díky za účast, předvedenou hru a spoustu krásných emocí.

Za SFK Vrchovinu nastoupili:

Vít Follprecht, Vojtěch Follprecht, Tereza Siantova, Jakub Fousek, Milan Dobiáš, Šimon Bobula, Oliver Zykan, Lucie Kalabova, Petr Kozár, Jiří Kozár, Dan Vícha, Vojtech Petr, Lubos Neuman, Daniel Fuchs, Matyáš Kobza, Ladislav Dibusz, Jan Oros a Hanka Orosová

Pod vedením trenérů:

Ondřej Vícha, Jan Follprecht a Marek Bobula

Rozhodčí turnaje (hráči přípravky SFK Vrchovina):

Adam Bobula, Matej Novotný, Jakub Jelínek (starší přípravka)

Jan Follprecht a Matěj Vícha (mladší přípravka)

#NMNM #SFK #TURNAJ #MDD

103 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page