top of page

Generálka s Humpolcem


Humpolec/NMNM - Vyhráli, ale výkon i výsledek měly být výraznější. Generálka se v podstatě vydařila, ale divizní Humpolec dal do hry všechen svůj um za velmi solidní návštěvy 200 diváků. Hostující Vrchovina na humpolecké umělce zvítězila díky jediné trefě navrátilce Michala Dočekala.

AFC Humpolec - SFK Nové Město 0:1 (0:0)

Branka: 76. Dočekal

Nové Město se potýkalo s finální a před finální přihrávkou, svého soupeře sice přehrávali, ale fáze před brankou neměla žádnou přesnost, chyběla tomu lehkost, pohoda, doladění. Navíc domácí měli také šance, protože ve druhé půli svou ležerností nabídli 100%-ní šanci Pechovi, ale Gröger svůj tým podržel. Opticky vyrovnaný zápas rozhodla staronová posila týmu Michal Dočekal, který přichází na jarní hostování z Líšně.

Sestava: Šmída (46. Gröger) - Vašíček, Vícha, Batelka, Hekerle - Duda (46. Donkor), Chloupek (46. Holeš), Michal (Duba), Švanda - Dočekal, Skalník

V sobotu 7.3.2020 odjíždí Zemanův tým k předehrávce 32. kola MSFL do Otrokovic, kde se pro ně otevřou brány jarních odvet. Zápas začíná již od 10:15 hod. pod vedením rozhodčího Bebenka.

Další přípravy v MSFL:

VelMez - Start Brno (soupeř z Brna nepřijel)

Zbrojovka B - Rosice 1:2

Uh.Brod - Val.Meziříčí 2:1

Hranice - Hlučín 1:3

Prostějov - Blansko 2:2

Lanžhot - Znojmo 2:0

Frýdek-Místek - Skaštice 9:0

Kroměříž - Dubnica 2:1

Otrokovice - Strání 2:3

Přípravy našich týmů:

FC Nová Ves - muži B 2:0 (1:0)

Sestava: Sáblík - Veselý J., Polnický, Chytrý - Bača, Blaížek P., Blažíček R., Veselý V., Dobrovolný - Šmída, Slavíček Střídali: Mrkos, Kutra

U19 - Rokytnice/Želetava 4:0 (2:0)

Branky: Novák, Vranka, Červenka, Chrást

U15 - Polička 3:2 (2:1)

226 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page