top of page

Generálka splnila svůj účel

NMNM - Byl to poslední test na domácím hřišti, kde za týden v sobotu vyběhne Nové Město k prvnímu mistráku proti Vyškovu. Trenér Zeman v sobotu představil fanouškům tři nové posily. Vedle avizovaného Holmana ze Zbrojovky Brno k utkání vyběhli i Feik a Tulaydan z FK Blansko. „Všichni tři tu budou na podzim hostovat. Utkání splnilo svůj účel, hrálo se ve vysokém tempu. Šance byly na obou stranách, gólu se ovšem diváci nedočkali,“ popsal trenér Richard Zeman.

SFK Nové Město na Mor. - TJ Sokol Živanice 0:0


Sestava: Šmída - Feik, Hekerle, Vícha, Smetana - Chloupek, Holman, Michal, J. Švanda, Šteffl - Skalník

Střídali: Duba, Vašíček, Duda, Bača, Tulaydan, T. Švanda, Veselý


Zápas byl hodně vyrovnaný, soupeř se mohl pyšnit pátým místem z minulého, zkráceného, soutěžního ročníku. Oba celky měli šance, ale nakonec žádná nebyla využita. Za zmínku v první půli stojí břevno mladíčka J. Švandy, který mazácky navedl míč přes dva hráče a z 18 metrů pálil na vzdálenější tyč, kam gólman nedosáhl. Ke konci druhé půle se po kombinaci naprosto sám před brankářem hostí objevil Holman, ale brankáře nedokázal v tutovce propálit.

Zeman v utkání sestavu hodně promíchal. „Nebyla to pro nás klasická generálka. O sestavě mám dlouhodobě jasno. Živanice mají velmi kvalitní mužstvo, hrají po zemi, rychle kombinují po stranách, dokonale nás prověřily,“ pochvaloval si.


793 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page