top of page

Hlučín otočil vývoj zápasu

NMNM - Utkání 19. kola MSFL muselo Nové Město opět odehrát na umělce ve Žďáru nad Sázavou. Za velice chladného počasí se hrál svižný fotbal, i když domácí kouč Procházka musel tentokrát oželet zraněné Víchu, Smetanu a především útočníka Dubu.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - FC HLUČÍN 2:3 (2:2)

Branky: 27. Matulka, 34. Hekerle - 36. vlastní Trojánek, 45. Holzer, 67. Plesník. Nové Město: P. Šmída - Švanda, Batelka, Trojánek - Hekerle (88. Bača), Duda, Michal, Svoboda, Novotný - M. Šmída (72. Sytař), Matulka (80. Partl). Trenéři: p. Procházka, Císař

Vedoucí týmu: p. Bajer


První dvacetiminutovka byla spíše je oťukávání mezi šestnáctkami obou soupeřů. Poté více začali utahovat šrouby hosté z Hlučína, více se dostávali před Šmídu a rychlými kontry začali ve vápně zlobit. Jenže udeřili domácí na druhé straně. Během sedmi minut vstřelili rychle dva góly. Standardku Michala přetavil Matulka o tyč ve vedení - 1:0. Poté se zleva do vápna dostal Šmída a našel před brankou osamoceného Hekerleho - 2:0. Jenže, domácí velice rychle odpověděli a byla to velká škoda, po dvou minutách Walla za přispění stopera Trojánka snížil a v poslední minutě Holzer pohotově srovnal - 2:2.

Druhá půlka byla kdo z koho. Opět se hrál svižný fotbal. Nikdo nechtěl udělat chybu. Do větších příležitostí se však dostávali hosté. V 67. minutě se začal zápas lámat. Hosté zahrávali standardku a vítězný gól v přehustěném brankovém prostoru vypálil hostující Plasník - 2:3. Poté měli hosté ještě samostatný nájezd na Šmídu, ale ten svůj tým v rozhodující chvíli podržel. Vyrovnané utkání tým trenéra Procházky nezvládl výsledkově, ale předvedená hra byla příslibem.


Trenér Procházka k zápasu: "Zklamání z prohry je obrovské, celý tým porážku těžko kousal. Prohrát po dvougólovém vedení je kruté, ale my si to musíme na tréninku vyhodnotit a začít se připravovat se na příští MU ve Vratimově."

Rozhodčí: Denev - Marek, Mayer ŽK: 4:1 Diváci: 170


296 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page