top of page

Hodnocení jara lodivodem B týmu Petrem Follprechtem.

Jaro musíme hodnotit jako nepovedené, hlavně co se týče bodového zisku. Herně to nebylo vždy úplně špatné, ale v klíčových momentech nám leckdy oproti podzimu chyběl důraz a chuť se porvat o lepší výsledek a bohužel během celého jara se v týmu nenašlo více lídrů, kteří by v klíčových momentech převzali iniciativu a strhli tým k lepším výkonům, když se zrovna nedařilo herně.


Umístění v tabulce – Před začátkem sezóny jsem se, ač jako nováček soutěže, cílil na umístění v první pětce, což se nám takřka podařilo. Nicméně po úspěšném podzimu přišlo jarní vystřízlivění a nakonec musíme brát i konečné 6. místo jako úspěch, ale hořký.


Plán na léto – Plán je jednoduchý, musíme zapracovat na kondici a s tím je propojeno i vylepšení herního projevu, kde chceme být od nové sezóny více dominantní a v neposlední řadě zapracovat do týmu další mladé hráče. Trénovat budeme 2 – 3x týdně, plus máme naplánované 4 přátelské zápasy.


Nejlepší zápas – dle výsledku asi domácí s Přibyslaví, ale osobně se mi nejvíce líbil zápas v Pelhřimově. Tam jsme 60 minut odehráli takticky i herně na vysoké úrovni, bohužel v posledních 30 minutách se projevila naše nezkušenost a již zmíněná absence lídrů a na body to nestačilo .


Nejhorší zápas – Těch na jaře bylo více, ale určitě derby se Vsí nám hrubě nevyšlo.


Závěr – Chci poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu a divákům za první sezónu v krajském přeboru. Nebyla špatná, ani dobrá. Věřím, že po měsíční pauze se důsledně připravíme na novou a doufejme i úspěšnější sezónu .


Náš B tým zahájí přípravu 7.7. a hned v neděli 10.7. odehraje první přátelský zápas s Nedvědicí na hřišti v Radešínské Svratce od 16:30.

356 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page