top of page

Hodnocení jarní části Lukášem Michalem.

Na začátek se tě zeptám, jak by jsi z tvého pohledu zhodnotil jarní část sezony?

Určitě jako nevydařenou. Sice jsme zachránili příslušnost v MSFL, ale musíme si přiznat, že nám to tzv. spadlo do klína. Souběh výsledků druhé ligy a odstoupení Dolního Benešova nám pomohl k záchraně. Herně ani výsledkově se jaro nepovedlo.Jak hodnotíš herní výkonnost týmu?

Některé zápasy jsme zvládali lépe, některé nám nevyšly. Hlavní problém byl ve střílení branek. Celou jarní část se vinou zranění nedostal do potřebné formy Tomáš Duba a to nám hrozně chybělo.


Co se musí změnit, aby Vrchovina v příští sezóně hrála o vyšší příčky?

Musíme kádr „oživit“. Není tajemstvím, že někteří hráči odejdou, jiní zase přijdou. Doufám, že poskládáme kvalitní kádr a obraz hry se změní. Z mého pohledu musíme být mnohem odvážnější v útočné fázi a snažit si vyprodukovat více šancí ke vstřelení branek.


Dá se na současném týmu stavět, nebo by potřeboval ráznější zásah?

Osa týmu je stabilní a kvalitní, potřebujeme aby byli kluci zdraví a vyhýbali se nám zranění. Máme několik vytipovaných hráčů, kteří se s námi zapojí do přípravy a věřím, že pro nás budou posilami.


Je něco, co by jsi udělal zpětně jinak?

Takhle nepřemýšlím, a ani na to není čas. Koukám před sebe a snažím se abychom směřovali správným směrem.


Nejlepší zápas?

Líbil se mi poslední zápas s Uničovem. Sice už o nic nešlo, ale měl náboj, byli šance na obou stranách a zvládli jsme ho za 3 body. Tak by to doma před našimi fanoušky mělo vypadat.


Nejhorší zápas?

Nepovedených zápasů bylo víc. Mrzí mě, že jsme nezvládali domácí zápasy, to se musí změnit.


Závěr :

Určitě bych chtěl všem poděkovat za odvedenou práci. Klukům za veškerý čas, který fotbalu věnují, realizačnímu týmu za celou sezónu a vedení klubu za podmínky, které nám vytváří.

A na závěr bych chtěl poděkovat samozřejmě fanouškům. Jak už jsem zmínil naše výkony v domácím prostředím byly zklamáním, a tak doufám, že v sezóně nadcházející se to změní a v domácím prostředí bude více radosti než zklamání.


Náš A tým zahájí přípravu na novou sezonou MSFL 11.7.

507 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page