top of page

Hodnocení jaro U19

Aktualizováno: 12. 7. 2023

O hodnocení jarní části se postaral hlavní trenér U19 Luboš Střešňák.Naše příprava začala 22.7.2022 v počtu 18 hráčů, což není moc, protože hrajeme sloučený dorost .


Zprvu jsme měli výsledky spíše překvapivé a neočekávané, kde jsme dokázali s lepším soupeřem vyhrát, ale naopak se slabšími nebo vyrovnanými soupeři jsme propadli. S druhým trenérem Rostislavem Novotným jsme společně hledali hráčské posty jednotlivých hráčů, to si myslím, že se nám po několika utkání celkem podařilo a základní sestava se stabilizovala.

Hráli jsme vyrovnané utkání i s týmy, kteří mají více lepších a kvalitnějších hráčů, ale neustále nás trápila střelecká neplodnost, což dokazuje, že náš nejlepší střelec byl stoper Milan Dvořák.

Situace se změnila v zimní přípravě, kdy k nám přišli tři hráči Jakub Jelínek, Matěj Novotný a Jonáš Chodil ze starších žáků, kteří výborně zapadli do základní sestavy.


V zimní přípravě jsme sehráli několik přípravných utkání, ale bohužel při jednom z nich se nám zranil náš klíčový hráč Daniel Kutra, zranění byl ještě z podzimního utkání Ondřej Stupka a jeden z hráčů skončil své učinkování v našem týmu.

V jarních utkání jsme ukázali, že fotbal hrát umíme, ale byly i utkání, kde jsme propadli jak herně tak i výsledkově a opět se nám nevyhnula zranění několika hráčů a soutěž jsme tak dohrávali s dalšími hráči ze starších žáků za což jim moc děkuji.


Skončili jsme na 9. místě v tabulce se záporným skórem je to neúspěch, ale asi jednou z hlavních příčin je, že nemůžeme trénovat na náhradním hřišti za nepříznivého počasí a slabá tréninková účast hráčů, ale i tak bych chtěli klukům poděkovat za předvedené výkony a popřát klidu a zdravý ve fotbalových prázdninách.

trenéři Luboš Střešňák a Rostislav Novotný


259 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page