top of page

Hodnocení podzimu od trenérů B týmu

Podzim se mi hodnotí dost těžko,protože s ním nejsem vůbec spokojený. Chtěli jsme uhrát více bodů a pohybovat se v horních příčkách tabulky. Naše předvedená hra nebyla dle našich představ, až na pár vyjímek. Ani tréninková docházka nebyla dobrá. Tohle všechno musíme do jarní části zlepšit.

Nejvydařenější zápas podzimu?

Nejlepší zápas co jsme odehráli je za mě domácí utkání s Rapoticemi. Plnili jsme vše, co jsme si řekli a v pátek na tréninku trénovali.


Nejhorší zápas podzimu?

Naopak nejhorší zápas byl opět domácí a to s FŠ Třebíč. V tomto zápase jsme nesplnili vůbec žádné pokyny, které jsme si řekli v kabině. Soupeř v tomto utkání byl o třídu jinde.


Na které aspekty se v zimní přípravě zaměříte?

V zimní přípravě se zaměříme určitě na kondiční část a také na zlepšení naší hry. Musíme hodně zlepšit obrannou fázi a být více klidný na balónu.


Jaká jsou vaše očekávání v nadcházející jarní části?

Očekávání pro jarní část je pro nás jasné. Zlepšit naši hru, vrátit se zpět na to, co nás zdobilo minulé ročníky. Byt aktivní na balónu a dominovat v utkání. Hlavně v domácím prostředí musíme ukázat našim divákům skvělý fotbal. V tabulce skončit do 5. místa.


Závěrem bych chtěl poděkovat všem fanouškům, co nás podporovali a také všem hráčům.


245 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page