top of page

Hodnocení trenéra Michala po zápase s Blanskem.


"Blansko vyhrálo zaslouženě", řekl po zápase trenér Nového Města Lukáš Michal a dodává: "Bylo to od nás bez šťávy." Ten věří ve zmrtvýchvstání svého týmu proti juniorce ostravského Baníku. Po velmi slibném jarním začátku přišlo důrazné varování. Fotbalisté Nového Města ve 23. kole MSFL prodloužili v Blansku sérii porážek 0:1 na tři. Vypadli tak z první poloviny tabulky.

Rozhodující okamžik utkání přišel těsně před přestávkou. „Tentokrát nejsem spokojený s výkonem, z naší strany to bylo bez energie, bez šťávy. V podstatě jsme si vytvořili jen jednu pološanci v první půli a to je málo, takže jsme si nezasloužili bodovat,“ uznal trenér Michal.

V dalším kole nás čeká Baník B a k tomu říká: „Musíme se dobře připravit. Už třikrát jsme prohráli, hrajeme doma, takže už není kam couvat,“ burcuje tým Michal. V sobotu 15.4.2023 nastoupí Nové Město na svém stadionu proti juniorce Baníku od 16:00 hodin. Zápas bude řídit trojice sudích R-Marek Daniel, AR1-Julínek Jiří, AR2-Denev Alex. Delegátem FAČR bude pan Piňos Karel.

252 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page