top of page

Hodnocení trenéra Michala sobotního utkání s Blanskem.

Nové Město - O přestávce utkání Nové Město - FK Blansko odcházel o přestávce do kabin určitě spokojený. Ale než se dostal ke svým ovečkám, čekal jej slavnostní akt, před hlavní tribunou Vrchovina arény. Zástupci OTS Žďár n/Sáz. předali do jeho rukou pamětní list z ankety "Sportovec roku 2021", kterou hlasováním právě trenér Vrchoviny vyhrál.


Po zápase z něj vyzařovalo uspokojení. Vždyť důležité tři body zůstaly doma v NMnM. Zeptali jsme se ho, jak viděl zápas, jako takový: "Zápas začal mírným náporem Blanska a hned v úvodu se musel ohánět brankář Šmída. Zlikvidoval jednu hlavičku a nebezpečnou střelu,“ ocenil spolehlivost gólmana kouč Lukáš Michal. Jeho svěřenci udeřili v 15. minutě, kdy se na hranici velkého vápna zmocnil odraženého míče Petr Duda, uvolnil se a zamířil přesně k tyči 1:0. „Stalo se přesně to, co jsme si přáli. Dostali jsme se do vedení a mohli jsme kontrolovat hru,“ pravil Michal.

Pak Vrchovina předváděla hru, která ji zdobí. Pracovitost, soustředěnost, to byly hlavní atributy. „Až na dvě šance z úvodu utkání jsme soupeře do ničeho vážného nepustili,“ uvedl Michal a dodal: „Pro nás je výhra velmi důležitá. Opět jsme těžko dávali sestavu do kupy, máme momentálně hodně zraněných.“ Fotbalisté Nového Města tak bodovali i ve čtvrtém domácím utkání v sezoně. „Na to jsem právě před sezonou upozorňoval, že musíme zlepšit výkony před vlastními diváky,“ dodal Michal.
309 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page