top of page

Informace z výboru 18.7.2023Informace z výboru

  • Výbor vzal na vědomí informace vedoucích mužstev A i B týmu o současném složení obou mužstev, v současnosti by mělo do přípravy nastoupit v každém týmu po 15 ti hráčích, ještě se domlouvají některé posily (A. Starý, T. Sádecký), v obou týmech jsou další - nyní zranění - hráči (J. Novotný, L. Hekerle, M.Svoboda), kteří se k týmu připojí po uzdravení.

  • Předseda informoval o tom, že finanční situace klubu je velmi nepříznivá, je nutné jednat s městem o zvýšení podpory klubu, také se vedou další jednání s podporovateli a sponzory.

  • Výbor odsouhlasil nové logo. Navazujeme tak na rozhodnutí přijaté na poslední výroční schůzi, která odsouhlasila změnu názvu klubu na: “SFK Vrchovina Nové Město na Moravě z.s.” Nový název i logo by měly odkazovat nejen na náš tradiční název SFK Vrchovina, ale také zdůraznit to, že patříme k Novému Městu na Moravě, které reprezentujeme na sportovním poli.

  • Předseda informoval o tom, že byla navázána spolupráce s firmou TEAMLine, prezentující především sportovní značku JAKO, která bude nyní univerzálním dodavatelem oblečení pro celý klub. Jako jeden z prvních kroků bude vybavení A týmu a částečně i B týmu novým tréninkovým oblečením. Tato objednávka bude hrazena sponzorsky firmou TEAMLine.

  • Výbor projednal ceny vstupného na příští sezonu, rozhodl že ponecháme výši vstupného na stejné úrovni jako v roce minulém. Výbor také jednal o možnosti zakoupení permanentních vstupenek na domácí zápasy. V tomto bodě ještě rozhodnutí nepadlo

  • Výbor také seznal, že současná úroveň webové prezentace není dobrá a že ji chceme řešit (především formální obsah, např složení jednotlivých týmů apod..)


za výbor V. Peňáz439 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page