top of page

Juniorce se obrat nepovedl


NMNM - Juniorka Vrchoviny nastoupila proti Koutům. Na první poločas by radši zapomněla, do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo a málem zápas otočila na svojí stranu.

SFK Nové Město n.M. - TJ Kouty 2:2 (0:2) ⚽ 69. Dobrovolný, 79.(vlastní) - 9. Neumann, 22. Roušar

Sestava SFK: Skryja J. - J. Veselý, V. Veselý (74. Peňáz), Vašíček (80. Chroustovský), Bača, Boušek, Chytrý (58. Hudák), Slavíček (K), Švanda, Liška (46. Havelka), Dobrovolný (82. Červenka)

Úvodních pětačtyřicet minut zápasu vyznělo pro hostující Kouty. Ty šly do zaslouženého vedení, v 9. minutě po standardní situaci otevřel skóre zápasu hlavičkující Neumann 0:1. Ve 22. minutě se ve velkém vápně šikovně otočil Roušar a po jeho střele k tyči hosté vedli již o dvě branky. K vedení přispěl svou mírou i velmi nepřesný sudí. Domácí poté nic nevymysleli. Po změně stran domácí ožili, přesto mohlo být v 50. minutě hotovo, hosté však pokutový kop zahodili, Skryja míč vystihl a vyrazil. V 69. minutě vykřesal jiskřičku naděje utěšenou střelou k tyči Dobrovolný 1:2. O deset minut později po rohu vystřelil Hudák a obránce Parma si míč srazil do vlastní branky 2:2. Domácí měli ještě dvě šance, ale otočit výsledek se již nepodařilo.

„Hnali jsme se za třemi body, ale další gól už jsme nepřidali,“ řekl kouč Nového Města Ondřej Poul.

Rozhodčí: p. Půlpán.

ŽK: 0:1

Diváci: 100

#NMNM #SFK #REPORT #ZÁPAS #KOUTY #JARO2019

60 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše