top of page

Juniorce Vrchoviny v deseti došly baterky.

Pelhřimov - V rámci 12. kola ADADOS KP mužů odjela družina trenéra Poula v okleštěné sestavě do Pelhřimova, na místní FK Maraton. Výsledek vypadá jednoznačně, ale ve skutečnosti to byla bitva až do vybití baterek hostí.


FK MARATON PELHŘIMOV - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 4:1 (1:1) - branky: 5. Vacek, 53. Mazač, 84.+89. Honzl - 41. Polnický


Sestava FK Maraton: Holický - Šimon, Mazač, Vacek, Niederle, Homolka (C), Morava (84. Blokeš), Viktora, Vopálenský (88. Musil), Fialka (73. Honzl), Poul D.

Trenér: p. Zeman Richard

Vedoucí týmu: Vazačová Radka


Sestava SFK: Sáblík - Chytrý (72. Kutra), Blažíček P., Blažíček R. (C), Veselý V., Slavíček, Polnický, Dobrovolný, Skalník, Jícha, Červenka (88. Veselý J.)

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. DacerZačátek utkání se Vrchovině nepovedl, jelikož již velice brzy po standardce inkasovala. Navíc ve 25. minutě musel za ruční brzdu zatáhnout Petr Blažíček, který fauloval domácího útočníka na hranici velkého vápna a šel se rovnou sprchovat. V deseti muselo béčko Vrchoviny přeskupit řady, ale na hřišti ztráta muže v poli skoro nebyla znát. Navíc chvilku před přestávkou vyrovnal pohotově Polnický - 1:1.


Ve druhém dějství výsledek z první části dával určitou naději, jenže zase velice rychle Mazač poslal lídra tabulky podruhé do vedení. Postupem času bylo vidět, že jeden muž mimo, je znát a domácí svoji postupnou převahu, vyjádřili až v samém závěru zápasu góly střídajícího Honzla, který za čtvrthodiny zajistil dvě pojistky Maratonu.Vyjádření trenéra Poula:"Soupeř vstřelil rychlý gól z rohu a vypadalo to, jako by si myslel, že je hotovo. Nicméně musíme pochválit kluky za přístup a otevřenou partii s prvním týmem, kdy jsme v první půli vstřelili dva góly. Bohužel krásná hlavička Polnického do šibenice k naší nelibosti nebyla uznána pro ofsajd a červená karta Blažíčka pro nás znamenala trochu přeskupit řady a stáhnout se z aktivity vepředu. V 10 nám docházely baterky a domácím se podařilo ve druhé půli strhnout vedení na svoji stranu, což ke konci zápasu ještě zvýraznili. Zápas však "hážeme" za hlavu a jdeme se připravit na poslední dva domácí zápasy."


Rozhodčí: Holub - Hanzl, Chromý. Delegát p. Nádvorník

ŽK 0:1, ČK 0:1 (25. P. Blažíček)

Diváci 170

148 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page