top of page

Juniorka dohrávku zvládla na jedničku


NMNM - V dohrávce 15. kola východní skupiny I.A tř. na hřiště juniorky Nového Města přijel 1. FC Jemnicko. Po druhé v krátké době museli jemničtí hráči zajíždět na Novoměstsko. V neděli si odvezli výhru z Radešínky, po třech dnech si stejný poměr ovšem v obráceném gardu odvezli z Nového Města. Trenérská dvojice Poul s Follprechtem postrádala osvědčené snajpry Slavíčka s Polnickým a Jirku Veselého na stoperu kvůli zdravotním komplikacím. Do sestavy nakouklo hned osm dorostenců a vůbec se neztratili, což je velkým příslibem.

SFK Vrchovina B – 1. FC Jemnicko 4:0 (2:0) ⚽ 1. a 42. Boušek, 58. a 68. Liška

Sestava Vrchoviny: Skryja P. - Poul, Vašíček, P. Blažíček, Boušek (65. Chroustovský), Wolker, Liška (72. Havelka), Vopršal (61. Chytrý), Dobrovolný (69. Červenka), Švanda, V. Veselý.

Připraveni: Chroustovský, Havelka, Chytrý, Červenka

Sestava Jemnicka: Kopeček - Tobolka (69. Tesař), Máca, Niederhofer, Macuška, Axman, Kalášek (54. Kincl), Křivánek, Novák, Svěrák, Koutný.

Připraveni: Kincl J., Kincl Z., Tesal

Dohrávku začali fotbalisté juniorky Nového Města na výbornou. Hned v první minutě je totiž dostal do vedení dorostenec Boušek, jehož rohový kop si nešťastně srazil do vlastní branky gólman Kopeček – 1:0. Dvě minuty před půlí uvolnil Vopršal opět Adama Bouška, který propálil bezmocného Kopečka - 2:0.

Také po změně stran měli navrch domácí hráči. V 58. minutě centroval agilní Vopršal a Liška zblízka v obrovské rychlosti míč doklepl do prakticky prázdné branky - 3:0. O deset minut později stoper Poul vysunul Dobrovolného, ten našel volného Lišku, pro nějž byla dorážka do prázdné branky jednoduchou záležitostí – 4:0. Poté se již zápas jen dohrával. Oba celky měli po jedné velké příležitosti, ale zůstalo jen při nich.

Nejlepší hráči: Boušek, Liška, Vopršal

Názor trenéra: „Vítězství to bylo zcela zasloužené. Velkým pozitivem ale bylo především to, že jsme do sestavy zapojili hodně našich dorostenců. Dnes mohu být spokojen s výsledkem i naším výkonem,“ pochvaloval si trenér juniorky Poul.

Rozhodčí: p. Šrámek – p. Fotr, p. Jirsa

ŽK 0:1, ČK 0:0

Diváci: 160

#NMNM #SFK #REPORT #1FCJEMNICKO #JARO2019

86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page