top of page

Juniorka i v deseti potrápila domácí Moravec


Moravec/NMNM - V rámci 24. kola I.A třídy zajížděla juniorka k okresnímu derby na Moravec. I přes vyloučení Blažíčka dokázala juniorka potrápit domácí Moravec.

TJ Moravec - muži B 3:1 (1:0) ⚽ 32´ P. Černý, 80´ Štěpánek, 90´ Jakeš - 51´ Slavíček

SFK Nové Město B: V. Veselý - Havelka (46. Hudák), J. Veselý, Poul (46. Peňáz), Vašíček (80. Červenka), P. Blažíček, Boušek, Chytrý (72. Chroustovský), Slavíček, Dobrovolný, Liška (85. Kutra)

Moravec: Lisý - F. Kudiovský, P. Černý, Smolík, P. Kudiovský, Červinka, Hluhschenko, Kachlík, Jakeš, Chlubna, Štěpánek

Začátek A-třídního okresního derby vyzněl pro běhavé mladíky novoměstské rezervy. Zlom však přinesla 22. minuta, v níž hostující kapitán Blažíček neudržel nervy na uzdě a udeřil hlavou Červinku do obličeje. Po červené kartě musel předčasně pod sprchy. Přesilovku Moravec využil po deseti minutách, po standardce na zadní tyči hlavou mířil přesně Petr Černý - 1:0.

Ani v deseti se však juniorka Vrchoviny nevzdávala. Úvod druhé půle opět vyšel hostům, Slavíček šikovně přehodil Lisého a bylo srovnáno - 1:1. V dalším průběhu hry měli balon více v držení hráči Nového Města, naproti tomu domácí hrozili ze standardních situací. Rozhodnutí přinesla závěrečná desetiminutovka. V 80. minutě Červinka přihrál před prázdnou branku Štěpánkovi, který vsítil vítěznou branku - 2:1. Pojistku přidal v poslední minutě Jakeš, který dorážel střelu Kachlíka - 3:1.

Rozhodčí: p. Burian

ŽK 2:0, ČK 0:1 (22. Blažíček)

Diváci: 80

#NMNM #SFK #REPORT #ZÁPAS #MORAVEC #JARO2019

72 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page